Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt meg tudom csinálni?...

Ezt meg tudom csinálni? (Felvi.hu)

Figyelt kérdés

Kaptam egy felszólítást, hogy nem töltöttem fel az összes bizonyítványt, mert a 9-12. évi bizonyítványt kellene feltölteni, én viszont csak 10-12. évi bizonyítványt töltöttem fel. A 11. évi bizonyítványom eléggé olvashatatlan, ezért azt gondoltam azt is feltöltöm újra a 9 évi mellett. Ez lehetséges? Nem lesz baj ha törlöm az előzőt és másikat töltök fel?


Egy gyors másik kérdés: Már feldolgozták a bizonyítványaimat, akkor miért kaptam felszólítást? Tényleg fel kell tölteni a 9. évi bizonyítványt is?



2018. jún. 29. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, feltöltheted megint, pláne, ha olvashatatlan.

Amennyiben a természettudományos tárgynak a földrajzot jelölted meg, akkor igen, mivel azt 9. és 10. osztályban tanultad.

2018. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Todboy ***** válasza:
100%

Ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy baj-e, ha törlöd a régit.


Szerintem csak abban az esetben kell a kilencedik, ha olyan természettudományos tárgyad vinnéd tovább év végi jegyként amelyet csak 9. és 10.-ben tanultad. Lásd: Nálam ez a földrajz, azt utoljára 9-10.-ben tanultam, de vihettem volna a fizikát is úgy rémlik, azt 10.-ben és 12.-ben tanultam. (11. nyelvi volt)


Én is kaptam felszólítást, egyszer az e-mailemre és a felvi-re is, nagyjából egy hete. Azóta eleget tettem a követeléseknek és ma megint kaptam még egy felszólítást az ügyfélkapun keresztül, június 19-i keltezéssel. Három lehetőséget tartok valószínűnek: a központban az egyik kéz nem tudja, hogy mit csinál a másik, illetve az állam egy olyan trágya rendszert használ, hogy csak napok alatt hajtódnak végre az utasítások. Harmadik opció, hogy direkt késleltetve küldik, mintegy emlékeztetőül.

2018. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A biológiát választottam, amit 10. óta tanultam. Ezért töltöttem fel a 10. osztály óta, mégis kérik a 9. év végi bizonyítványaimat.
2018. jún. 29. 13:53
 4/5 A kérdező kommentje:
9. év végi bizonyítványomat*
2018. jún. 29. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, elméletileg nem lehet törölni a feltöltött dokumentumokat, csak újat feltölteni. Nem lesz furcsa, ha 2x van feltöltve a 11. év végi bizonyítványom?
2018. jún. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!