Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén érettségizők, aki Károlir...

Idén érettségizők, aki Károlira jelentkezett pszichológiára, hány pontotok lett?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, én nagyon hajtottam mindent, és végül 470 lett, első helyen nekem a Károli-pszichó van. De van egy barátnőm, akinek tavaly 442 pontja lett, és felvették, de ugye ki tudja, mennyit fog idén feljebb menni a ponthatár, lehet, hogy marad ugyan ennyi, de lehet 445 is, ki tudja :D
2018. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
470? Wow, nem semmi :) Eddig egészen meg voltam nyugodva a 450 pontommal, de most elbizonytalanítottál egy kicsit :D nekem is a Károli van az első helyen.
2018. júl. 15. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is bőven megnyugodhatsz a 450-el tavaly ugye maradt 435, szóval :) jee, akkor remélem szeptemberben találkozunk!! :)
2018. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük, már augusztusban is gólyatalin meg beiratkozáson :D
2018. júl. 17. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!