Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha napi 3-4...

Mit csináljak, ha napi 3-4 órát üvöltöznek és szidnak, mert nem találok diákmunkát? Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Ilyen címerezésre, nem is engednek, nem is akarok menni.

Teljes állásra ugye a suli miatt nem tudok.


Főleg apám csinálja, hetek óta, sajnos falun lakunk.

Utána letagadja, de amint elmegy anyám, mondja "nem is akarsz te dolgozni, remálem lerohad az oldalad a fekésbe stb."


Màr minden nap bőgve alszom el.


Nem vagyunk rászorulva, nagyon keveset eszek és iszok. Ruhák, ilyenek nem kellenek.


Tényleg keresek, ha lenne normális belátható távolságon belül, el is mennék.


Azt mondják, azért csinálják, mert a (volt) legjobb barátnőm dolgozik.


Gondolom púp vagyok a nyakukon és a csapvizet is sajnâlják, bár ezt nem lehet nekik megmondani...


Kilátástalan vagyok, most is ordítozik.


19/l egyetemre járok


2018. júl. 1. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közelben nagyobb város, nézelődj ott, addig is nyugtod lesz.
2018. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem te akartál megszületni, tartson is el és ne üvöltözzön mert szétstresszeled magad ami betegségeket okoz.
2018. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tartson el... 45 kg vagyok, alig kell belém valami...


Mindenért üvölt, jegyekért meg is ver...


Annyiszor próbáltam vele megbeszélni, de hiába, ordít...


Az jó ötlet, legalább kiszabadulok otthonról és hátha találok is valamit.

2018. júl. 1. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem a dologért.

Keress valamit a nyárra addig is abba hagyja a dolgot. Városok környékén szokott lenni mindig valami. Árufeltöltőt kb mindig keresnek a diákok közül mivel kevesebbet kell utánuk fizetni, de ha van valami gyár oda is tuti felvesznek apró munkára.


Amúgy anyud is ilyen?


Apró megoldás lehetne az is ha pl amíg nincs semmi addig mondjuk kitakarítanál otthon. Felmosnál, letörölgetnél ezt azt meg elmosogatnál hátha ez is elég lenne hogy ne szekáljanak.

2018. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemről levelezőre mennék, és nem diák, hanem főállást keresnék, akármit és elköltöznék társbérletbe normális emberek közé. Aztán üvöltözhetne a pusztán magában! Ne engedd meg, hogy így bánjanak veled! Tegyél magadért és az életedért! Menj!
2018. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!