Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz gimiből érdemes emeltre...

Rossz gimiből érdemes emeltre készülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos rossz gimnáziumba tanulok és nem tudnak felkészíteni az emeltre, szerintetek kellő szorgalommal lehet egy jobb 75%+ -os emeltet írni?
2018. júl. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én őszintén szerintem nem túlzok, ha azt mondom, az ország egyik legrosszabb gimnáziumába jártam. Egyedül készültem fel két emeltre. :)
2018. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha szabad, melyikbe jártál? és milyen tárgyakból emelteztél? plussz ha már :D eredményt írnál?
2018. júl. 1. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
nem mindegy miből akarsz emeltezni. Pl amihez elég a fenék: töri, magyar stb, azokra simán, viszont ha olyanra ahol meg kell érteni az összefüggéseket, pl biosz, matek, fizika, kémia, ott nem igazán, csak magántanárral.
2018. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kasabian válasza:
100%

Abszolút érdemes. Én is egy gyenge gimibe jártam, de ha elég szorgalmas vagy akkor egyáltalán nem nehez pl. egy töri emelt.


Gimiben borzasztóan sötétek voltak az osztálytársaim, volt aki szinte analfabéta volt. Én jövőre kezdem a mesterdiplomámat a Pázmányon :D


Szóval nyugodtan ülj neki a dolognak, simán összejöhet.

2018. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!