Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon egyetem? Veszprém....

Pannon egyetem? Veszprém. Vélemény? GTK

Figyelt kérdés
Elvégezhető? Elég barátinak tűnnek a tanárok is , meg az egyetem is szimpatikus, nem az a kiszórjuk a gyerekiket típus, én szerintem.. maga a suliról mesélnétek? Milyen? A diákok ? Légkör,kolesz, tanulás bármi jöhet:)

2018. júl. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos elvégezhető, különben nem lenne pénteken diplomaátadó :D A diákok kiszórása inkább inkább a MIK és MK asztala, azokat többen adják fel.


Jó amúgy, szeretek itt tanulni, a legtöbb tanár tényleg baráti és segítókész. Légkör okés, változó hogy melyik órán milyen (van amikor laza és kötetlen más órán meg tanulás ezerrel). Koliról nem tudok, veszprémi vagyok úgyhogy engem nem érintett. Diákok változók, elején több a link alak. Konkrétabb kérdésekre szívesen válaszolok, mesélni csak úgy nem nagyon tudok :/ Ha PSZ érdekel abban vagyok főleg otthon, többi szakot ismerősök által tudom +az alapozó órák megegyeznek.

2018. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah a válasz elküldése után látom a HR-t már :D Ősztöl erre jönnél?
2018. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök nagyon hogy írtál!:D most érettségiztem.

Januárba költözök fel, illetve keresztfélévesre nem tudom jelentkezek e, de ha nem, mindenképp jelentkezek normálisan a szeptemberire majd, mert oda szeretnék járni, csak senkit nem ismerek ott , se a várost se semmit.. privibe írhatok? :)

2018. júl. 3. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapszak nincs keresztféléven szóval csak szeptemberi kezdéssel lehet jelentkezni. Írhatsz persze :)
2018. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia itt vagy meg?
2018. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia kit keresel? :D
2018. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!