Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utálom az iskolát, más is?

Utálom az iskolát, más is?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom szerint csak arra jó, hogy egy csomó életunt tanár beszédét hallgasd. Szerintem arra is kellene tanítson az iskola, hogy tudj kérdezni, keresni, vitázni, nem csak az, hogy készülj, magolj, másnap arról kikérdezzenek, aztán megint a tanárt hallgatod.

Úgy értem most leszek 8.-os és már kész vagyok. Az idei ballagáson arról hallgattam az igazgatónőt, hogy "gyarló az ember". Szerintem én is így fogok beszélni.

Jó, azért tanulok, a humán tantárgyak jól mennek, meg a földrajz, de a többihez nincs motivációm. Szeretem egy kicsit a biológiát, de nem lennék orvos, nem bírnám az azzal járó felelősséget.


2018. júl. 5. 13:55
 1/3 anonim válasza:
13%

Jó napot kívánok.

Már nem járok iskolába, de a KRESZ-t bevezettem volna már akkoriban is, de talán mintha felreppent volna ilyesmi, hogy akarják is, hát ki tudja.

2018. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel kell készülnöd arra, hogy a gimi is ilyen lesz, ha azt választottad. Ott még több felesleges anyag lesz, amit csak az érettségi miatt kell tudnod, sőt még több felesleges elméletet, ami nem is kell az érettségire, de tanítják.
2018. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 markito16 válasza:
Én is így vagyok vele. -.-
2018. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!