Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon szenvedés lesz a...

Nagyon szenvedés lesz a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartom hogy elmenjek mivel elég sok lényeges információt ott osztanak meg, de én egy aszociális, zárkózott személy vagyok, aki utál "bulizni" és még alkoholt sem ihat. 4 nap hosszú és számomra valószínűleg dögunalmas és kínos lesz. Egyébként az SZTE TTIK gólyatáboráról van szó. Egy magamfajtának lesz ott bármi ami szórakoztató lehet, vagy végig kell szenvednem 4 napot pár óra tájékoztatóért?

2018. júl. 12. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmi olyat nem osztanak meg ott, amiről később ne értesülhetnél. A gólyatábor arra jó, hogy megismerkedj azokkal az emberekkel, akikkel a következő pár évben inni fogsz:-D
2018. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval semmire nem jó, mint mondtam az ivás nálam nem játszik.
2018. júl. 12. 07:32
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
A világon semmiről nem maradsz le, nyugi. Csak inni kell, meg idétlenkedni.
2018. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyhúron kezdesz el pendülni valakivel, akkor jó lesz, mert az egyetemi éveid baráti körét megalapozod. Ha viszont senkit nem találsz, akivel elvagy, akkor szenvedéslesz.
2018. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Én nem mentem, mégis lediplomáztam.

Voltak csoporttársaim, akik már ott lefeküdtek. Igaz, azóta is együtt vannak. Nyolc éve.

2018. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Figyeljél. Figyelj az emberekre, a beszélgetésekre a szituációkra, a természetre, este a csillagokra. És pihenj, aludj jól. Nem kell inni, nem kell bulizni, nem kell szórakozni sem, az egy félreértés, hogy az egyetem és az előkészítője arról szólna. Az elkövetkező években lehetőséged nyílik, hogy elmélyedj valamilyen területen, hogy később jó szakemberré váljál. A pihenőidő pedig tartalmas művelődésre használható fel. Később kevesebb idő lesz erre, sajnos.
2018. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
A gólyatábor buli. Nem tájékoztatnak ott semmiről. Legfeljebb azt nézheted meg, melyik csaj a könnyebb. Ha nem akarsz nem kell elmenned. Én se voltam és nem bántam meg egy kicsit sem.
2018. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Elolvastam a kiírást: ez globálisan, minden karra van, a tietek Sziksósfürdőn lesz, ami kb. a világvége. OK, ma már mindenütt van mobilinternet, de nem hiszem, hogy nagy hangsúlyt kapna a NEPTUN bemutatás...


Azt azért ne feledd, hogy ez nem középiskola, a TTKIK-n a többieknek is hasonló "kocka" agya van.

Okosok között hülyének lenni (mármint a sörtől) jobb érzés, mint hülyék között hülyének lenni. És akár még alkoholmentes sörtől is be lehet rúgni empatikus alapon.

Btw én nem mennék, mert négy nap az sok, ha esetleg nem jön be a dolog, de egyetemen azért ne ragaszkodj ahhoz görcsösen, hogy utálsz bulizni.

2018. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez az attitűdöd a gólyatábor felé, akkor semmiképp se menj, tényleg csak szenvednél. Semmi baj nincs azzal, ha nem neked való, nem kell erőltetni. Szerintem csak rosszul járnál, ha mennél, hiszen a leendő csoporttársaid egy borzasztó antipatikus embert ismernének ott meg a személyedben, akinek semmi se jó, utálja az egészet, mindenhez van egy-két rossz szava és kínosan lenéz mindent, ami ott történik. Inkább ismerjenek meg ezen az eseményen kívül, ahol lehet, hogy megkedvelitek egymást.


Semmi olyan nem hangzik el a gólyatáborban, amit utána ne tudnál meg máshonnan, semmiről sem fogsz lemaradni. Én azért nem voltam, mert túl drágának tartottam és nem vagyok nagy bulizós, egyáltalán nem bántam meg. Barátaim lettek később is, az összes tudnivaló felkerült a honlapra vagy a facebook csoportunkba és sosem éreztem hátrányban magam.

2018. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es,

pontosan így látom én is, annak nincs értelme hogy odamegyek rombolni a hangulatot, meg megutáltatom magam, csak az információk miatt mentem volna el, de így hogy semmi pótolhatatlant nem mondanak ott így nem is megyek el, ráadásul a kiadások is ott vannak négy nap egészen biztos hogy nem lenne olcsó plusz azt hiszem nekem még egy sátor is kellene meg ugye 4 napi költőpénz, +cucc, szóval ja akkor kimondhatjuk hogy ennyit (nekem) abszolút nem ér.

Köszönöm a válaszokat :)

2018. júl. 12. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!