Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így nem leszek...

Szerintetek így nem leszek nagy hátrányban?

Figyelt kérdés
Ha felvesznek egyetemre, akkor olyan egyetemre fogok járni ahol SENKIT nem ismerek. Ez baj? Mindig könnyen barátkoztam, azonban mindig elgondolkozom azon, hogy mi lesz pl: A gólyatáborban. Lehetséges, hogy több ember úgy megy oda, hogy már ismerik egymást. Én viszont szinte idegenként megyek majd a helyszínre. Ez nem baj?

2018. júl. 14. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szinte mindenki így van ezzel

egyáltalán nem leszel hátrányban, főleg ha könnyen barátkozol

2018. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mentem felvételire édesanyámmal és útközben mondta nekem, hogy egyetlen kísérőként nem tudja, mit kezdjen magával, majd amikor odaértünk, vagy 20 szülő ott állt a jelentkező diákokkal. Mindenki csendben volt, mivel nem ismertük egymást.

Gondolom a gólyatáborban már nem lesz ilyen feszült a helyzet plusz már tudjuk, hogy van azonos érdeklődési körünk is, szóval nem nagyon izgulok, pedig gimiben nem volt mindenki barátságos...de az egyetem már más.

Barátkozz és nem lesz miért aggódnod! :D

2018. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengetegen mennek így, nem te vagy az egyedüli, ne aggódj. Kapcsolódj be a beszélgetésbe, ami érdekel, barátkozz olyanokkal, akik szimpatikusak, menj el olyan programokra, amik téged is érdekelnek stb. Bele fogsz rázódni, ahogy mindenki mást is. Én ismerek 2 lányt, akikkel majd együtt leszek ősztől, ha minden jól megy, de ettől függetlenül rengeteg új ember lesz.
2018. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!