Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Izgultok már a ponthatárok miatt?

Izgultok már a ponthatárok miatt?

Figyelt kérdés

Én alig bírom kivárni! 😍

Sok sikert mindenkinek!



2018. júl. 15. 14:18
 61/100 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekek összetartás legyen! Mindenki saját vérmérséklete szerint várja a ponthatárt ! Mondjuk meg őszintén sorsokról, álmokról,jövőről van szó Mindenkinek kitartást sikert!!!


32,5 óra múlva minden kiderül addig is max toleranciát a másik "Szenvedő"felé

2018. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
54%

Remélem a 30%-ost nem fogják felvenni.


Mondjuk mindent elmond az értelmi szintjéről meg az emberi viselkedéséről, hogy egy normális hangvételű kommentre kb. ennyit tudott reagálni. Érettségi gondolom a Jóisten segedelmével sikerült. :D

Bár aki ilyen jellegű válaszokat ad, hogy 30%-osra lepontozzák, nagy hasznára nincs az emberiségnek.

2018. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
0%

Hm, nem is tudtam hogy ennyire rossz volt tavaly :/

Mindenesetre mi megyünk többen, meg utána máshová is ünnepelni/sírni. Remélem azért nem lesz olyan rossz :)

2018. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
76%
Pont ott partira mobilnettel kell kimenni, vagy miután megnézted a ponthatárt, ennyi.
2018. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
34%
El kell keserítselek ,468 pontom van, jogásznak jelentkeztem! ;)
2018. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
Na a hülyékkel nem kell foglalkozni. Szóval ki hol lesz, mikor megkapja az sms-t? :D Én valszeg valahol pesten egy tömegközlekedési eszközön, szóval nem lesz nagy buli :D
2018. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
65%
Ne rontsuk már el ezt a jó kérdést ennyi válasszal :(
2018. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim válasza:
65%

Nyugalom! Nem szeretem az erőszakot (egy internetes veszekedés is lehet agresszív). Inkább várjuk kulturált módon a ponthatárokat, tényleg nincs már sok hátra!


Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok, mindenkinek teljesüljön a vágya! :)

2018. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
100%
Mi osszeulunk az osztallyal, nem megyunk pont ott partira, max a ponthatarhuzas utan de addig egyutt varjuk kis tarsasagban😊 Es igen,az a normalis,hogy izgulunk, megiscsak egy nagy dologrol van szo. Kitartast mindenkinek, ha nem jonne ossze az alom, nem kell feladni, van mas ut is, de szurkolok hogy mindenkinek teljesuljon a vagya
2018. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 A kérdező kommentje:
MA!!!!!:)
2018. júl. 25. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!