Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 23 évesen késő elgondolás egy...

23 évesen késő elgondolás egy tanárszak? Elkésettnek, idősnek érzem magam.

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy kinéznézek az egyetemen, vagy hátrányom lenne. Eddig levelezőbe belekóstoltam, meg dolgoztam, de megbántam, hogy nem azonnal mentem egyetemre.
2018. júl. 18. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nalad idosebben is kezdenek egyetemet rengetegen mennek vissza is meg egy diplomara mesterkepzesre tudok olyat is aki 50 evesen kezdett el egy szakot. Nyugi te meg fiatalnak szamitasz.
2018. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne viccelj már, semmivel nem vagy elkésve, még fiatal vagy. Én 24 vagyok és jelenleg is tanulok egyetemen munka mellett még jópár évig. Senki nem fog kinézni, az előző diplomámat nappali tagozaton végeztem és az egyik csoporttársam ott körülbelül annyi idős volt, mint én most, senki nem tartotta furcsának.
2018. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, hogy hány éves vagy. Van egy 36 eves csoporttársam, mondjuk őt nem bírjuk mert mindíg mindenhez hozzászól, beleköt mindenkibe és fontoskodik. De van egy 32 éves is, ő jóarc, elvan mindenkivel, nem is neztem volna annyinak.
2018. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan.:) gondolj arra, hogy utána egész életedben azt csinálhatod, amit szeretsz.

Amúgy bánnád életed végéig valószínűleg, hogy nem végezted el.

Egyeltalán nem késő, még 40 évesen se lenne az.:D

Csinálj amit szeretnél, ez a te életed.

2018. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly, 24 évesen kezdtem a tanárszakot, senki sem nézett ki, pedig nem nézek ki már 18-nak, de simogatta a lelkem, mikor mégis att hitték, annyi vagyok :D szóval sosem késő elkezdeni, és mi már, vagyis én, érettebben állunk az egyetemhez, sokkal egyszerűbb koncentrálni élettapasztalattal a hátad mögött.
2018. júl. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő. Az a lényeg, hogy tudod, mit szeretnél csinálni. Hajrá.
2018. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő. Sok ennyi idős van egyetemen. Évfolyamtársam is most 26 évesen kezdte az egyetemet mert szinészkedéssel foglalkozik tényleg meg is tud belőle élni de akart későbbiekre egy B tervet is. Senki se nézi ki de még a nála idősebbeket se. Ne aggódj, ha szeretnéd vágj bele. Tanulni sose késő.
2018. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!