Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a PTE- ETK. Egész...

Milyen a PTE- ETK. Egész pontosan a dietetika? Nehéz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Pécsen nem nehéz a dietetika, a barátnőm lakótársa jár arra, és nem nehéz. A sotén már nehezebb. Elég sokmindent megtanulnak azért, élettan, anatómia, ...

A dietetikus más szóval táplálkozásszakértő. Szakterülete főleg az egyes ételallerigás emberek étrendjének meghatározása, vagy kövér emberek étrendje, meg ilyesmi. Googleban keress rá, irnak pontosabb definiciót rá :)

2008. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért nehezebb a sote? Ott szigorúbbak a tanárok?

köszi tudom mit csinál a dietetikus.

2008. nov. 3. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Semmelweisre járok,erre a szakra,most vagyok elsős.Hát,ami azt illeti,nem könnyű. Az anatómia pl.brutál.Itt nem csinálhatod azt, hogy pár hétig nem tanulsz,minden héten van 1-2 zh.Nem hagynak békén. Nappalin vagyok,elején tök örültem ,hogy felvettek meg minden,most már kezdek elbizonytalanodni hogy tényleg ezt akarom-e. Egész nap ülsz a seggeden(már bocs) hol az órákon,hol pedig otthon,mert tanulsz.Persze nem elrisztani akarlak,mert érdekes dolgokat tanulunk,csak igen erős elkötelezettséget és kitartást igényel szerintem...
2008. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pécsen igen is nehéz a dietetika, én oda járok, szóval ez tuti.
2010. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!