Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik ennyire koedukált...

Létezik ennyire koedukált egyetemi kollégium?

Figyelt kérdés
Létezik olyan egyetemi kollégium ahol fiú és lány lehet egy szobában? Nyilván úgy hogy egymást választják szobatársnak.

2018. júl. 23. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
kb minden egyetemi koliba lehet fiú-lány szoba.. nem általános iskolába vagyunk..
2018. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2018. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
nem vagyok egy nagy pontgyűjtő, de nagyon érdekelne, hogy miért lettem lepontozva? #1
2018. júl. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az egyetemi kollégiumok többségében ennek nincs semmi akadálya.


Nem mondom, tudok olyat, ahol nem lehet, de általában azért szerencsére nem ez a helyzet egyetemen már. :D

2018. júl. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Alapjáraton nem raknak össze fiút lánnyal. Viszont külön kérésre ha mindkét fél akarja, akkor simán.
2018. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Igaza van az előttem szóloknak. Viszont a kollégiumok többsége nem 2 ágyas. Szóval elég nagy a harc a 2ágyas szobákért, mert párok csak ide mehetnek.

BME kollégiumok jelentős része 4 ágyas, na ott nehezen oldható meg.

2018. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

A mi 3 fiús szobánkban már lakott lány. Semmi feltűnő nem volt, jó barátok voltunk. Felnőttek vagyunk már.


Azt viszont tudom, hogy léteznek külön fiú vagy lánykollégiumok. Egyik ismerősöm valamilyen keresztény kollégiumban lakott régen, ott csak fiúk voltak, korán haza kellett érni. De ha nem ilyen felépítésű a kollégium, akkor semmi akadályát nem látom a koedukált szobának, nem szól bele a vezetőség a ti életetekbe.

2018. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!