Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek olyan aki általán...

Van köztetek olyan aki általános orvosiról átment fogorvosira?

Figyelt kérdés
Az első évet elvégeztem orvosin, de gondolkodok a váltáson. Érdekelne, hogy aki hasonló helyzetben volt jó döntésnek látja-e utólag, illetve hogy meg lehet-e ezt oldani csúszás nélkül. Debreceni Egyetemre gondolok elsősorban.

2018. júl. 24. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem át és nem Debrecen, de szerintem nem valószínű, hogy meg tudnád oldani a dolgot csúszás nélkül. A FOK-os ismerőseimnek voltak kifejezetten "fogas" tárgyaik (talán anyagtan(?), de nem akarok hülyeséget mondani) első évben, ha neked csak az ÁOK-s tárgyaid vannak meg, akkor először mindenképpen a FOK-os tárgyakat kellene pótolnod, mielőtt elkezdenéd a másodévet. Persze nem biztos, hogy nálatok is így van, akkor mehetsz biztosra, ha utánanézel a követelményeknek.
2018. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy korábbi válaszom, bemásolom ide:

Egyszer olvastam itt egy kommentet, hogy az illető FOK-ra jelentkezett de ÁOK-ra vették fel. Ő azt írta, hogy vitte rendesen az ÁOK-t és ami meg FOK-ra kellet pár tárgy, azokat valami dékáni kérelemmel intézte el, hogy felvehesse. Újraérettségizett, felvették FOK-ra és a másodévet másodéves FOK-osként kezdte. (orvosi és fogorvosi között sok az átfedés, de van pár tárgy ami orvosin nincs és azt csinálta még pluszba, mert azokra épül később sok minden)

2018. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2018. júl. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!