Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen (Corvinus), ha nem...

Egyetemen (Corvinus), ha nem vagyok koleszos, mekkora hátrányom lesz közösség, barátok terén?

Figyelt kérdés
Tudom csak holnap tudjuk meg, de valószínű sikerül bejutnom Corvinus GTK gazdinfóra. Eléggé rápörögtem most erre a témára, hogy milyen is lesz ez az újfajta élet és nagyon sok helyen olvastam és hallottam azt, hogy a kollégiumban lehet csak igazából közösséget építeni meg barátokat szerezni, az egyetemen nem. Én nem leszek koleszos, hanem a város egyik nagyon kinti részéből fogok bejárni, emiatt most egy pöppet be.artam hogy egyedül leszek ott teljesen. Gólyatáborba szeretnék elmenni, még úgy is hogy nem iszom alkoholt, hátha. Mit gondoltok, a “bejárósok” tényleg kimaradnak mindenből?

2018. júl. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Párom A Corvinuson tanul. Nem kolis és gólyatáborban sem volt, mégis sok szoros barátságot kötött. :)
2018. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Számszerűsítve nulla hátrányod lesz ha nem vagy kollégista.

Plusz abból sem lenne hátrányod ha gólyatáborba sem mennél(nem lebeszélni szeretnélek, csak tényeket, illetve tapasztalatot közlök)

2018. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Mellesleg a kolis szobatársad nem is feltétlenül lenne a szaktársad, szóval ne aggódj!
2018. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Szia :) en elso evben kolis voltam es sz is maradok. Szerintem ha nem vagy kolis nem olyns msgy bsj, bar itt a legszorosabbak a baratsagok, viszont GT kotelezo! Ott ismered meg a barataidst, ott lesz minden!
2018. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek :-)
2018. júl. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!