Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem és diákmunka egyszerre?

Egyetem és diákmunka egyszerre?

Figyelt kérdés

A budapesti egyetemisták véleménye, tapasztalatai érdekelne, hogy az egyetem mellett mennyire tudtok eljárni dolgozni. Most fogok kezdeni és jelenleg még nem tudom mire számítsak ezen a téren. Koliban fogok lakni, viszont sok ismerősömmel ellentétben én nem fogok itthonról pénzt kapni a kolira, bérletre, stb-re. Gondolom naponta úgysem vállalhatok 6-8 órás melókat, hiszen csak be kell járni az órákra. Szerintetek reális elképzelés, hogy havonta megkeresek 50 ezer forintot? Aki egyetem mellett dolgozik, milyen munkát végeztek?

Sajnos akiket kérdeztem erről, azok csak elpoénkodták, hogy menjek a mekibe mert jót megfizetik a diákokat. :")



2018. júl. 26. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana tudni milyen szakra vettek fel.

Egyebként az McDonaldsban valóban nem rossz a diákmunkás fizetés.

2018. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szociológiára. A meki ötlete nekem csak azért nem tetszik, mert két barátnőm sem szeretett ott dolgozni és hamar ott hagyták. Mondjuk lehet ha kipróbálnám akkor nekem meg tetszene, és biztos másabb egy budapesti meki egy vidékinél.
2018. júl. 26. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Én nem jártam naponta dolgozni, csak szombat-vasánap este, és a téli-nyári szünetekben, mindig ugyanarra a helyre. Olyankor csúcsforgalom volt, és jól megfizették.

És nem kollégiumban laktam, hanem két másik egyetemistával ú.n. kolokácóban, három külön szobával.

De NEM mekiben dolgoztam.

Annál rosszabbul szerintem senki nem fizet.

2018. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szociológia mellett könyvelőirodában dolgozok, heti háromszor, ahogy időm engedi, 45-70 között kaptam fizetést eddig. Szeptembertől pedig politológiára is megyek, szintén nappalira, még úgy is bele fog férni ez a meló.

Müisznél próbálkozz.

2018. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Regisztráltam. Köszi a válaszokat! :)
2018. júl. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!