Megéri-e a FOSZK?

Figyelt kérdés
Sok kérdés merül fel bennem hiszen rengeteget olvasok és ahány helyen olvasok annyi vélemény.Sokan azt mondják jó lehetőség sokan azt hogy egy baromság. Örülnék ha valaki tiszta vizet tudna önteni a pohárba:) Van-e értelme ha utána szeretném megcsinálni az alapszakot, vagy inkább hagyjam és várjak egy évet és alapszak?

2018. júl. 26. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha be tudod számíttatni a tárgyakat, és "magas/elérhetetlen pontszámú" az alapszak, vagy annak az államilag támogatott típusa, akkor hasznos tud lenni.

Alapjában véve érettségi/okj és a BA között van, és a cégek is ekként kezelik.

2018. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha esêlytelen az állami, akkor okosabb lehet a foszk majd a rövidebb alapképzés. Olcsóbb.
2018. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az igazság hogy emeltek nélkül szedtem össze 406 pontot és ha kihagynék egy évet és csinálnék egy emeltet egyáltalán nem elérhetetlen az alapképzés, egyébként ezt a harmadik helyre jelöltem,szerencsétlenségem miatt nem vettek fel az első helyre,nem a pontjaim miatt...:)
2018. júl. 26. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kp-i ponthatáros a szak?

Mert akkor "jelentkezőteljesítménytől" függetlenül is emelkedhet.

Az érettségik is hektikusak tudnak lenni.

Megkockáztathatod, a kihagyást, bár én személy szerint nem tenném. Kicsit olyan "19-re lapot" helyzet.

2018. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor már csak annyi lenne a kérdésem,hogy így Foszk-on a szakmai gyakorlat , gólyatábor, kollégium stb stb lehetősége ugyanúgy fennáll? Ez is érdekelne:)

Köszönöm az eddigi válaszokat egyébként!

2018. júl. 26. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Megéri.
2018. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!