Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem vesszük igénybe a...

Ha nem vesszük igénybe a pótvizsga lehetőségét, akkor is be kell mennünk?

Figyelt kérdés
a lanyom megbukott, de nem megy pótvizsgara, inkabb ismétli az évet. mi ilyenkor a menet?vagy így is be kell mennie, és mondja, h nem készült?
2018. júl. 31. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Még annyira sem hajlandó megerőltetni magát, hogy legalább megpróbálja összekaparni a kettest a pótvizsgán?

Na ez a ciki...

2018. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért lenne ciki?ha egesz evben nem tanult, nem most fog nekiállni. kb 15-16 gyereket húzta meg az osztalyban.
2018. júl. 31. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Huh, az szép iskola lehet...hát nálunk általánosban volt olyan hogy megbukott egy fiú és nem szerették volna a szülei hogy pótvizsgázzon. Ők már év végén szóltak az igazgatónak, hogy inkább évet ismétel. Jót tett neki. Szerintem úgy korrekt, ha megkérdezitek az iskolát, hogy így döntöttetek mi a teendő. Minden suliban van nyári ügyelet, ott érdeklődjetek. Szerintem teljesen felesleges bemenni pótvizsganapon és tulajdonképp ott is megbukni, jobb előre tisztázni mit szeretnétek.
2018. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, egyebkent 3-ból húzták.szerintem jobb ha újrakezdi és összekapja magát.
2018. aug. 1. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem is pótvizsgázhat. Maximum 2 tantárgyból lehet. Aki háromból bukik az évismétlés mindenképp.
2018. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nemigaz háromból meg lehet pótvizsgázni. Ha 3nal több van akkor e lehet. Tapasztalat
2018. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, akkor változtatták valamikor ezt a rendeletet, régen max kettőből lehetett.
2018. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, hát három tárgyból bukni és egész nyáron otthon fetrengeni tényleg nem ciki, igazad van, sőt, szerintem dicsérd is meg a lányodat, hogy milyen ügyes és okos!

Az, hogy rajta kívül 15 másik gyerek is hülye és sz**ik bele az egészbe, nem menti fel őt.

Ha így állsz hozzá, hogy mindent megengedsz neki, akkor ne csodálkozz, hogy nem hajlandó egy percet sem tanulni.

Gondolom most megy a tutujgatás, hogy jaj szegényke már hadd élvezze ki a nyarat, hadd legyen a barátaival, hadd szórakozzon, aztán majd szeptembertől tanul...

2018. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
betelefonáltam a suliba, lehet kérni évismétlést, így igénybe vettük.
2018. aug. 15. 08:19
 10/10 anonim válasza:
Hogy lehet megbukni? Komolyan nem értem. Nem akarok g@ci lenni de ha ennyire telibe sz@rta az egész évet így járt.
2018. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!