Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János Egyetem gólyák?

Neumann János Egyetem gólyák?

Figyelt kérdés

Idén vettek fel mernokinformatikus szakra a Gamf karra Kecskemétre.

Olvasom itt az oldalon, hogy már egy csomó embernek kiküldte az egyetem a Neptun-kódot, meg a további fontos papírokat....

Érdeklődnék, hogy csak én nem kaptam még meg semmit, se levelet, se e-mailt.

Már azon is gondolkoztam, hogy írok az egyetemnek..



Köszönöm előre is 😊



2018. júl. 31. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A GAMF-ról nem emailt fogsz kapni, hanem levelet.

Én tavaly valahogy augusztus elején kaptam meg, szóval ne aggódj! :)

2018. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból visszakerestem a tavalyi levelet.

26-án volt a ponthatár meghúzása (szerda), 28-i keltezésű a levél (péntek), és kedden, vagy szerdán kaptam meg. (Augusztus 1-2)

Tehát szerintem ma már postára adták, holnap vagy holnapután gondolom megkapod.

2018. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szakodnak megfelelő Facebook csoportban nézz szét - ott nagyobb eséllyel kapsz releváns információt.
2018. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3: a hivatalos gamf csoportban semmi nincs erről. A csoportba meg csak beiratkozás után vesznek fel bárkit is.

Külön, a szakok, évfolyamonként csinálnak ugyan csoportot, de ott csak diákok vannak, akik semmivel se tudnak többet.

2018. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, egy kicsit megnyugodtam. Akkor várom a postát 😃

Facebook csoportot évfolyamonként nem találtam, de akkor majd a beiratkozás után.

Ja, és mindenkinek zöld kéz ment 😊

2018. aug. 1. 00:17
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Annyival tudnak többet, hogy meg tudják beszélni, hogy ki kapott levelet és ki nem. Nyilván ha senki más se kapott, akkor felesleges aggódni és felesleges a TO-t zaklatni
2018. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: és egy felsőbb éves honnan fogja tudni, hogy a gólyák kaptak-e?

Ezeket a csoportokat évfolyamonként a hallgatók hozzák létre. Elsőéves bekéredkezhet, de jellemzően csak akkor fog bekerülni, ha már beiratkozott, ugyanis a Coospace-en csak akkor tudjuk lecsekkolni, valóban odajár-e?


Max ő tud létrehozni egy ilyen csoportot, viszont nehezen fogja tudja megtalálni előre a csoporttársait...

2018. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Lehet az NJE-n nem szokás, nálunk (SZTE) szoktak létrehozni a kezdeti időszakra évfolyamonként (és szakonként) egy-egy csoportot, ahol nyilván a többség gólya (és nem egymást szokták meginvitálni a csoportba, hanem mindenki megtalálja - milyen érdekes; de pár éve még volt erre egy facebook alkalmazás is, ami automatikusan létrehozta a csoportot, ha még nem létezett és ha már létezett, akkor felajánlotta a csatlakozást). Ezen feltételezésen alapjául értettem, hogy igen, ott meg tudja kérdezi a többi gólyát, hogy kaptak-e levelet vagy sem.


Ha NJE-n ez nem szokás, akkor elnézést. De azért nem egy elképzelhetetlen szitucáiót vázoltam fel.

2018. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: persze, maga az elképzelés szuper, és jó, ha minél több helyen működik, de sajnos a GAMF-on nincs ilyen. Tavaly ráküldtem a keresőt, de csak a Hök-ös csoportot találtam, ami hivatalos, de oda is beiratkozás után vettek fel.

A többi mind elsőévesek által összehozott, ráadásul legnagyobb részben titkosan, csak néhány sima zárt csoport van.

2018. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem is Gamf-ra vettek fel. Én se kaptam még. Sajnos nagyon kevés információt találok a suliról :/
2018. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!