Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemen hogy...

Debreceni Egyetemen hogy működik a gólyatábor? Csoportbeosztások stb? Esetleg vélemények? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A csoportbeosztas szakonkent tortenik, kb 10 fos csoportokban amit 3 csoportvezeto segit osszetartani es iranyitani.

Tavaly 4 napos volt rengeteg erdekes programmal.

Minden nap kozos reggeli, ebed es vacsora. Elso nap nincsenek programok csak a csoportok osszeulnek es ismerkednek. A zobbi.nap pedig volt fozes, bor kostolas, ejszakai tura, road show, stb.

Estenkent pedig mindig buli!!:)

Szerintem mindenkepp erdemes elmenni, mert sokkal jobb volt ugy elindulni az orakra hogy ismertem embereket es oda tudtam menni beszelgetni:)

2018. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de jó, ennek örülök! Gólyás feladatokban gondolom kötelező rèszt venni. Arról van vèlemènyed? Attól tartok kevesen jönnek a csoportból..
2018. aug. 2. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kotelezo megcsinalnod, csak azt amihez van kedved. Nincsenek nagyon gaz feladatok, attol nem kell felned. Nagyreszt mindent ivassal kapcsolnal ossze:D de van par vicces feladat is pl. nekunk csokipudingot kellett pelenkabol enni es hasonlok:F
2018. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem. Picit tartok az ivászattól mert nem vagyok olyan típus aki nagy mennyiségben alkoholt fogyaszt, illetve a mindennapi bulizás sem az én terepem.

De gondolom ha nem megyek GT-be akkor sem lesz nehezebb beilleszkednem, hisz jó pár évünk lesz együtt..

2018. aug. 3. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Ha egyszer odaírják hogy semmi sem kötelező, akkor miért tartasz tőle?

Vagy nem bízol magadban?

Az egyetemi évek alatt mindig azt bánja meg az ember, amiből kimaradt! Nem azért mész egyetemre hogy olyan maradj amilyen vagy, hanem hogy szélesítsd a látókörödet, az ismereteidet (és azokat elmélyítsd), hogy kapcsolatokat teremts, stb. stb...

Debrecenben a Nagyerdei Stadionban van még a YOU DAY - na, ha oda sem mész, akkor kár egyetemistának lenned!

21.000 egyetemista "összetartása"! - Frenetikus, keress rá!

2018. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Előzővel egyetértek abban hogy érdemes mindent kipróbálni, de ezt a youday ennyire ne fújd már fel kérlek, leginkább azért tartják hogy azt a szar stadiont kihasználják.


GT-vel kapcsolatban: Jó elmenni, megismersz egy csomo embert, sok infot is kapsz, meg sok élménnyel gazdagodsz. Esti bulik hát innod nem kötelező, de nyaggatni fognak az biztos ha olyanokkal vagy. Én sem vagyok nagy bulizos plane nem 4 napon keresztül, 1.nap le is feküdtem aludni olyan fáradt voltam az utazástól. De a nappali programokat kár lenne kihagyni.

2018. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"leginkább azért tartják hogy azt a szar stadiont kihasználják." - te aztán megmondod a valódit...

https://www.youtube.com/watch?v=OPuudRXV9TI&ab_channel=Debre..

2018. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen szak?:)
2018. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is félek egy picit a gólyatábortól, de most nagyon megnyugtatott amit olvastam. Főleg azért megyek, hogy ne az történjen ami gimiben is...Mindenből kimaradtam, de elhatároztam, hogy most más lesz. Téged melyik karra illetve szakra vettek fel? :) Engem MK Építőmérnök
2018. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az Mk-s gólyatábort én nagyon élveztem. Semmit nem erőltettek rá senkire, csináltad amihez kedved volt és ittál amennyit akartal :D jó buli lesz!
2018. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!