Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyaralunk gólyatábor ideje...

Nyaralunk gólyatábor ideje alatt. Nehéz lesz beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az egyetemet, de nem tudok menni gólyatáborba. Nem ismerek senkit az egyetemről, se a városból. Az ismerkedés sem megy. Semmi önbizalmam nincs, megszólalni is alig merek. Milyen lesz így a beilleszkedés? Mit fogok kezdeni magammal egyedül ismerettség nélkül?

2018. júl. 28. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Melyik egyetemre mész?
2018. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
SZTE-re
2018. júl. 28. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nehezen megy az ismerkedés, a gólyatáborban sem lett volna könnyebb, hidd el, hogy nem oszt-szoroz az a pár nap, amikor éveket töltesz majd az egyetemen, bőven lesz rá időd és alkalmad ismerkedni. A közös érdeklődés összehoz, erre gondolj.
2018. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem nehéz.
2018. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz ezen!


Gimiben én is hasonlóan éreztem magam, de ez már nem gimi, itt nem leszel kiközösített attól, ha nem haverkodsz mindenkivel.


Én sem mentem gólyatáborba, és azelőtt nem is voltam túlzottan szociális, mégis első félévben megtaláltam a baráti társaságomat. (Főleg órákról, akik mellé leültem.) Sokan nem mentek gólyatáborba azok közül, akiket ismerek, mégis kialakult valami.

2018. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Hat ez szerintem egyetem fuggo. Nalunk pl a Corvinuson ha nem jottel golyataborba el vagy veszve. Nem elkeseriteni akarlak csak teny es valo. Minden baratsag ott alakult ki kb. Nem fogsz te elkezdeni egy 500 fos eloadoban senkivel sem beszelni... Legalabbis nalunk e snem tema mert mindenki elev “falkakban” jar. Viszont attol h nem mesz GTbe be leszel osztva egy golyacsopiba (nalunk legalabbis ez volt) es majd egyutt lesznek szeptemberben kozos kovsmazasok, varos felfedezese, kocsmatura, amit nagyon ajanlok! Ott legalabb megismerhetsz nehany embert!
2018. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én tavaly kezdtem az egyetemet. Elmentem gólyatáborba, mert mindenkitől csak azt hallottam hogy mekkora buli meg milyen jó lesz. Megismerkedtem ott pár emberrel és élvezhető is volt az a pár nap, de néhány hét után már senkivel sem beszéltem azok közül akikkel ott találkoztam. Inkább a szaktársakkal plusz a többi kolissal lettem jóban. Szerintem nem számít olyan sokat a gólyatábor, nélküle is simán tudsz majd barátokat szerezni, ne aggódj.
2018. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, ujra csak azt tudom mondani a #7 valaszolot kiegeszitve, h szakfuggo. Mi GTben eleve a sajat szakunkkal voltunk egy csoportba, nem kevertek minket, ami sokkal jobb, aztan esti bulikba majd megismerkedsz masik szakokkal. Illetve a nalunk 200-300fos szakok vannak, eselytelen h majd te megismerkedsz veluk kesobb, eloadason 500fok vannak , gyakorlatokon pedig 40 altalaban, ami azert szinten nem keves
2018. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a mi szakunk 40 fős, szóval gondolom össze leszünk vonva
2018. júl. 29. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ,melyik karon leszel?
2018. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!