Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen indokkal állíthatnék...

Milyen indokkal állíthatnék az igazgató elé, hogy átkerüljek egy másik osztályba?

Figyelt kérdés
mert a legjobb barátnömmel különböző osztályban vagyunk 1 évfolyamon és amugysem birom az osztályom ezért át szeretnék menni az ő osztályába de nem tudom hogy mit mondjak az igazgatonak , hogy megengedje valaki nem tud valami jo kifogást ?

2018. aug. 1. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én az egyik tanárom miatt mentem át, de a hivatalos indok az volt, hogy nem érzem jól magam az osztályközösségben (de ez nem volt igaz, csak mégsem mondhattam azt, habár tudta minden tanár, hogy utálom az egyik kollégáját :DD - azóta egyébként semmi bajom nincs vele)
2018. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és nem kezdtek el kerdezgetni h mi volt az osztály baja meg ilyenek ?
2018. aug. 1. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
hát, gondolom, függ attól, kinek mondasz és mit :D de ha írsz egy hiv. levelet, biztos elfogadják, max később még 1-2x szóba kerül a dolog
2018. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általános iskolában nem hiszem, hogy bármit is számítana a szavad. A szüleidnek mondd el a problémádat, ők tudnak beszélni az igazgatóval, aki valószínűleg meg fogja hallgatni őket és intézkedni fog, ha indokoltnak tartja a kérésüket.
2018. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!