Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Regisztrációs hétre és a...

Regisztrációs hétre és a beiratkozásra kell vinni valamit (bizonyítványt esetleg)?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyetem emailjeit olvasd el. Nalunk anyakonyvi kivonattol kezdve minden kell.
2018. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha ezt meg kell itt kérdezned, maradj inkább otthon légyszi
2018. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kaptál tájékoztatót, emailt vagy levelet, akkor abban biztosan le van írva, hogy mit kérnek és mit kell magaddal vinni. Ha pedig még nem kaptál semmit, akkor majd biztosan küldik, de a szakos csoportodban is megkérdezheted vagy írhatsz az egyetemnek.
2018. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a beiratkozási tájékoztatóban olvastam el, hogy mik kellenek (személyes iratok, érettségi, nyelvvizsga, plusz ezek fénymásolata, titoktartási nyilatkozat stb), gondolom, a honlapon te is megtalálod ezt.
2018. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Úgy imádom, amikor valaki azzal jön, hogy a szakos csoportodban megkérdezheted... :D


Elárulom, nem mindenhol vannak szakos csoportok. ;)

2018. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát nyilván úgy gondoltam, hogy ha van szakos csoportjuk... Ennyiből nekem meg az lenne a haszontalan válasz, hogy “nézd meg a honlapon”, mert nálunk pedig ott nincsen fenn semmi. Minden egyetemen máshogyan működnek ezek a dolgok.
2018. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!