Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs órarendi információ a...

Nincs órarendi információ a Neptunban?

Figyelt kérdés

Mi van olyankor ha egy adott órához (esetemben sok órához) nincs még a Neptunban feltüntetve időpont? Addig a tervezőbe se tudom őket betenni.

Általában ez mikorra szokott jó lenni? Az ELTE orosz tárgyainak többségével vagyok bajba..

Van még idő tudom, csak azt hittem a karbantartás után ezek is felkerülnek.

Köszi előre is!

19/L



2018. aug. 7. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A saját érdekedben jobb lesz, ha hozzászoksz, ez a későbbiekben is így lesz. Az órák adataihoz a Tanulmányi Osztály megfelelő részén tudsz hozzájutni, és csak onnan tudod kinézni, hogy melyik órát hol, mikor és ki tartja.

A NEPTUN-ba majd valamikor októberben fogják berakni.

2018. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez elég gyakran elő szokott fordulni. Ha tanár már van hozzárendelve, akkor írhatsz neki e-mailt. Esetleg TO-n is lehet érdeklődni. De kb ennyit lehet tenni.
2018. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a tantargyaimmal van a gond :) marmint tudom mit kellene felvennem csak nem latom mikor vannak es igy nem tudom hogy mi legyen a tobbi orammal (angol - orosz tanari) mert ezekbol egy idopont lesz majd csak ahogy nezem, szoval ha ezek fixek akkor ehhez kell az angolt igazitanom.. es ez igy gaz 😅😅

De minden tanart zargassak meg augusztus elejen? Nem lehetseges, hogy 1 max 2 het mulva felkerulnek a dolgok? Vagy ez tenyleg mindig igy fog menni? Az buli 😅😅

2018. aug. 7. 10:46
 4/8 A kérdező kommentje:
de koszonom amugy mindket valaszt ☺️🌸
2018. aug. 7. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha majd nagy nehezen kiírják, később még sokat variálhatnak is rajta. Nálunk BME-n legtöbbet reghéten írták ki.
2018. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

BME-ben azt szerettem, hogy arra használják a Neptun-t amire való és kötelezik a tanárokat, hogy hirdessék meg a tárgyakat Neptunban, különben nem is indulhat...


ELTE-n azt utáltam, hogy fényévekkel van lemaradva ez a kultúra a BME-hez képest, tanárnak alig vannak kötelezettségei, hallgatónak meg mindent észben kell tartani/kihackelni...

2018. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!:) néhányan óramegbeszélést tartanak, azért nincs információ. A másik meg az, hogy augusztus végéig zárva van a Orosz Tanszék.😃 meg amúgy sem sietik el a tárgyak meghirdetését sem.😃 Ráérősen kezeli a legtöbb tanár, nem kell izgulni.:)

Удачи!:)

2018. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Most olvasom a kommentedet. Szerintem nem lesz gond az angolos órákat úgy felvenni h ne ütközzön oroszossal.:) meg amúgy az oroszosok többsége elnézi, ha 10-15 perccel később mész, ha órád van elötte, angolosok kevésbé.😃

Ui.: én is angol-oroszos vagyok, ha kérdésed van, írj nyugodtan :)

2018. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!