Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy főiskolán tanuló mennyit...

Egy főiskolán tanuló mennyit van otthon?

Figyelt kérdés
Kollégista leszek és fogalmam sincs, hogy mikor leszek otthon. A hétvége az tuti, de van olyan, hogy 1 napra hazamegy valaki, pl.?

2018. aug. 7. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Leginkább az orarendtol és a tavolsagtol függ.
2018. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól szervezed az óráidat, már csütörtök este hazamehetsz, vasárnap este vissza. Távolságtól függően hetente, 2 hetente szoktak hazajárni. Ez december eleje/közepéig tart, ezután vizsgaidőszakban általában mindenki otthon tanul, majd februártól kezdődik újra.
2018. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szabad vagy. Én az elején hetente-kéthetente, mostanában 3-4 hetente megyek haza.
2018. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, amennyit akar és tud. Függ attól is, hogy milyen az órarendet és mennyi időd van erre, milyen távolságra laksz az otthonodtól, mennyi pénzed van utazásra stb. Én közel lakom, szóval bármikor haza tudnék menni, de általában csak hetente vagy kéthetente szoktam hazamenni hétvégére.
2018. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!