Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Villany mérnök bsc- ből...

Villany mérnök bsc- ből Info-bionika msc re mennék, ott tanulóktól kérdezném, mennyire ngy ugrás ez? Sok mindenről maradok-e le? Közben tervezek kémiát, bioszt tanulni hogy jobban menjenek a 'pót'tárgyak.

Figyelt kérdés
Bionika. Igen. Komoly válaszokat kérek olyantól aki ott (volt) diák.

#bionika #igen még mindig bionika
2018. aug. 7. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz lesz... sok póttárgy stb. Főleg a neurobiosz amivel szívhatsz majd, ha nem volt sok alapod.

Időben kemény lesz, aki kívülről jött, mind rendesen panaszkodott.


Viszont szorgalom a kulcsa és ennyi.

Szerintem kémiát felesleges tanulnod pl ha nincs kémiás póttárgy. Biológia max sejtbiosz, neurobiosz. Vagy amit előírtak.

2018. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés, hogy most hol tartasz ebben.
2018. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Xd, kb sehol. De szeretem előre tudni a dolgokat. Meg érdekel a téma. A szorgalom lesz az en keresztem azt hiszem!


1.valaszolonak +1

2018. aug. 7. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Villanymérnökkel lehet stabil állásod, hamar.

Viszont nehezebb dolgod lesz mint a Pázmány BSc után. Nekünk sima ügy volt.


Ha van szorgalmad akkor tökmindegy :) IB-MSc nem olyan nehéz összességében.

2018. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dejó ezt így tudni! És te mit ajanlnál? Vendeghallgató még szakkezdés előtt, vagy mas helyen is jó egy két tárgy?


Kredit és egyebek miatt gondoltam mig bme-n vagyok(leszek) csinalok néhány szabvalt. Nincsnenek olyan hudo szuperek, de szerves kémia meg ilyesmi elérhető. Mit gondolsz hogy érné meg csinálni?


Matek, fiz, proggal nem lesz baj(legalábbis addigra csak kikupálnak)

2018. aug. 7. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér az idődbe akkor lehet vendéghallgatni, akár a Pázmányon is.


A felvételit követően előírják majd milyen póttárgyakat kell felvenni.


Amúgy itt kb csak mesekémia van, szóval nem kell túlgondolni. Az az egy biztos vegyész nem leszel itt :d

2018. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Király! Köszi.


Sokat segítettél!

2018. aug. 8. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!