Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Molekuláris bionikus mérnök...

SADBUTTRUE kérdése:

Molekuláris bionikus mérnök (PPKE) szakról vélemények? Biológia-Matematikával boldogulhat ott az ember? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eszméletlenül tetszik ez a szak, de félek is tőle. Lassan elérkezik az egyetem választás ideje, és nagyon szeretnék arra menni, csak kémiát és fizikát már lassan egy éve nem tanulok (iskolában faktválasztás miatt; én a bioszt vettem fel, az érdekelt jobban). Szerintetek megéri így elmenni oda, vagy körülbelül az elején ki fogok hullani?

#molekuláris #bionika #bionikus-mérnök
2015. jan. 24. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én matek közép, biosz emelttel mentem.

Már a sokadik ilyen kérdésre válaszolok, de akkor elmondom megint, hogy olyannyira mindegy, hogy azt a pár kis faktos órát mivel töltöd, úgyse az dönti el, egyetemen mi lesz.

2015. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah amúgy én fogok csinálni egy kérdés link gyűjteményt, és akkor elég azt linkelni :D Lusta programozók, nem írnak redundáns adatokat :P
2015. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a PPKE-ITK közelebbről, gyere el a nyílt napra január 30-án, ott első kézből lehet infókat szerezni a hallgatóktól, és lesz laborlátogatás is.

[link]


Szerintem aki akar tanulni nálunk, az tud, és nagyon sok segítséget biztosítunk a gólyáknak. Vannak előkészítők és felzárkóztató kurzusok is. Mondjuk ha biztosra akarsz menni, nyáron előveheted a könyveket. :)

2015. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!