SZTE vagy Pázmány?

Figyelt kérdés
Molekukáris bionika szakra szeretnék menni, amit ugye Magyarországon Szegeden és Pesten tanítanak. Szeged mellett lakom, tehát a szegedi közelebb volna, viszont érdekel a színvonal, hogy a két iskolának mik az előnyei és hátrányai, ha valaki esetleg tudna segíteni nagyon megköszönném:))

2016. máj. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pázmány, de ha rákeresel a többi kérdésre ott is ezt fogják írni.
2016. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, szerintem az összes kérdést végig olvastam már nagy ráérések közepette.. Viszont Szegeden van pl a biológiai kutatóközpont, arról senki se beszélt úgymond. A mester képzést biztos a Pázmányon csinálnám, mivel csak ott van..
2016. máj. 17. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráadásul oda akarsz majd menni mesterre akkor pláné ajánlott a Bsc-t is ott végezni.
2016. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem járnak ismerőseim SZTE-re és Pázmányra is.

Végül annyi jött ki a dologból, hogy Szegeden a természettudományos része a hangsúlyosabb, a Pázmányon pedig a mérnöki vonal.

Ettől függetlenül egyik képzés sem rosszabb vagy jobb a másiknál, pusztán ugyanazon a szakon belül kicsit más irányból közelíti meg a dolgot.


Egyébként pont indult valamiféle kezdeményezés a két szak között, ilyen kooperáció féle, hogy a két szak jobban összhangban legyen egymással, és kölcsönösen fejlesszék egymást.

Ennél fogva már tényleg nem lesz olyan, hogy melyik a színvonalasabb/jobb.


Ezt onnan tudom, hogy az egyik főszervezőt jól ismerem, szóval hiteles infókat írtam le!

2016. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!