Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE Kollégium segítség?...

SZTE Kollégium segítség? (Hermann, Móra)

Figyelt kérdés
Idén felvételiztem az ÁJTK-ra,önköltségesre.A kérdésem az lenne,mivel kollégiumba szeretnék menni,mennyi esélyem van bejutni 120 szoc ponttal?Elsősorban a Hermann A illetve Mórára gondoltam,esetleg valami személyes tapasztalat az előbbivel kapcsolatban?Ja és kollégium jelentkezésnél a moduloban be adhatok több kollégiumba jelentkezést,vagy csak 1et?

2018. aug. 9. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Önköltséges hallgatók nem nagyon szoktak bekerülni Szegeden a kolikba... Szerintem a Móra esetedben totál felejtős.

Én a helyedben a Hermant jelölném meg, másodikként pedig póthelyként a Károlyit, oda még talán.

2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önköltségesként első körben szinte lehetetlen bejutni koliba szegeden,államisokat nézik először. Azt mondom, amit az előző válaszoló, móra felejtős, hermant megpróbálhatod, de én inkább a károlyit mondanám hogy próbáld meg, nem akarlak elkeseríteni, de lehet első körben nem vesznek fel, DE első hetekben mindig van üresedés, akkor már tuti felvesznek (sokan szoktak kiköltözni az első hetekben így üres helyek képződnek)
2018. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt is hallottam ,hogy 1,2 vel beszorozzak a szociális pontot.Ez mennyiben tükrözi a valóságot?
2018. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!