Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek az SZTE-re. Modulaba...

Felvettek az SZTE-re. Modulaban 139 szocpontot kaptam szoc. Felmérésre. Ez a 139 sok vagy kevésnek számít?

Figyelt kérdés
Kolis szeretnek lenne a hermannt és az öthalmit néztem. De első sorban a hermannt. A hermannak van A és B épülete mi a különbség a két épület között? Melyik a jobb A vagy a B épület?

2018. aug. 5. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
139 pont sok. Azzal már bérletre meg szoc.támra is sikeresen pályázhatsz.
2018. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt
2018. aug. 5. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jónak ám!

B épület a jobb

2018. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy picivel több pontom volt, és felvettek a Mórába, úgyhogy máshová is biztosan felvételt fogsz nyerni.
2018. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a választ :) Miben jobb a B épület mint az A nem talaltam rola semmit. En is neztem de szakkoli plusz ott is tanulnu. Eleg lesz nekem a mernokinfo.
2018. aug. 5. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 178 pontom lett.


Esetleg eltudnatok mondani,hogy ezzel a pontszámmal mennyi szociális támogatásra számíthatok?

2018. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fent van az SZTE EHÖK oldalán a tavalyi ponthatár és egy táblázat is az összegekről. 200 pontra van a 14 ezer, 160-ra járt 11 ezer (ennyi van most nekem, csak onnan tudom).. szóval 178 pontra én 12-13 ezer közötti összeget mondanék. Nyilván amúgy mozoghatnak ezek a ponthatárok is, szóval biztosat nem lehet mondani.
2018. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úh..ez nagyon kevés :/


Mindenesetre köszönöm a választ.

2018. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szociális pontszámért kapott összeg viszont nagyobb ha valamilyen hátrányos helyzetben vagy pl legalább 3-an vagytok testvérek és még mindannyian tanultok/kiskorúak vagytok , stb.... ebben az esetben mindegy mennyi a szociális pontod, megkapod az ezért járó 24000 ft-s támogatást, szóval a szoctám 2 szintű (valahogy így)
2018. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!