Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ilyen az ELTE-n is?

Van ilyen az ELTE-n is?

Figyelt kérdés

Baratnoim a KRE-n kezdenek, de a golyataborba sokan nem mernek menni. Nem is feltetlen azert mert milyen emberek lennenek ott (hisz eloitelet 0) hanem ok azok a fajtak akik szeretnek szocializalodni de nem napokat osszezarva elni :)

Es naluk a golyataboron felul lesz sima szimpla osszeules beszelgetes, ami nem tabor csak sima nappali beszelgetos/iszogatos ismerkedes 😊

Az elte btk is szervez ilyent? 😇 vagy ha eddig nem, akkor nem lenne lehetseges mondjuk a beiratkozas elotti napon egy ilyen estet/napot osszehozni? 😅 ilyenre szivesen mennek en is.

Vagy ez nagyon hulye otlet szerintetek?

Nem tudom ott mit illik es mit nem. Nem akarom beegetni magam 😅😇

19/l



2018. aug. 12. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről az ELTE btk-n. A gólyatábor nem olyan népszerű itt sem. De ha nem mész akkor sem maradsz le semmiről, mert barmilyen szakos is leszel sok olyan társad lesz aki kihagyta a tábort, így nem ér hátrány közösségi szinten. Amúgy az ötleted nagyon jó, de nem tudom, hogy lehetne megszervezni. Fel kéne venni a kapcsolatot a gólya mentorokkal, ők biztosan tudnának segíteni.
2018. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szakfüggő. Pl nekem mindkét bölcsész szakomon volt ilyen összeülős dolog (a tábortól függetlenül).


Szokott lenni szakos évfolyamcsoport. Ott szokták az ilyesmit szervezni. Pl anglisztikásokkal parkban ültünk le dumálgatni, törisekkel az egyetemi kocsmában söröztünk.

2018. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont pénteken tudtam meg, hogy ELTE TTK szervez valami ilyet a jövő héten, szóval nem hülyeség. :)
2018. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

természetesen van ilyen az ELTE BTK-n is. :) látom van egy angol a kulcsszavak között, ha anglisztikás leszel akkor egészen biztosan lesz egy szakos kis ismerkedés, ha más valószínűleg akkor is. érdemes ránézned a szakos fb csoportodra, ott tuti, hirdetni fogják. :)

üdv a BTK-n!

2018. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Facebookon keress rá az ELTE BTK Felvételi 2019 csoportra és a szakos csoportra is (ezt kiposztolják a nagy btk-sban is) A szakosban fognak reklámozni ilyeneket. Ezeken az ismerkedős napokon az egész szak szokott ott lenni (nem csak a szakirány). A HÖK-ösök szervezik, piknik, iszogatás a KKban, nekünk volt pár játék, nem nagy durranás, de teljesen kiváltja a GT-t ha csak az ismerkedés lenne a cél. :)
2019. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!