Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így hogyan iratkozzak be...

Így hogyan iratkozzak be egyetemre?

Figyelt kérdés

Önköltséges képzésre vettek fel, diákhitel2-vel fogom finanszírozni a tanulmányaimat. Megnéztem, hogy kb. mikor utalják a pénzt az iskolának, nekem azonban a félév első részletét még beiratkozás előtt utalnom kellene. A diákhitel teljesen más időpontban fog utalni az iskolának. Így hogyan iratkozzak be? Az iskola ezt így el fogja fogadni, hogy nem tudok beiratkozás előtt utalni? Nem állunk jól anyagilag, sehogy sem tudnánk most annyi pénzt utalni.


Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem tanulmányi osztályát hívd fel/menj be személyesen és beszéld meg velük, hogy ilyenkor mi a teendő.
2018. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is önköltségesen voltam egyetemen és diákhitelből fizettem. Mindig be kellett adni a kérvényt hogy diákhitelből finanszírozod a félévet, azt elfogadják és nem lesz semmi probléma.
2018. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is így vagyok, nekünk azt mondták, hogy diákhiteleseknek kitolják a határidőt, ha tudod igazolni, vagy mi. Beírtam a szerződésszámot a Neptunba és a költségekhez bejelöltem, hogy Diákhitel2-ből fogom fizetni, de azt írta, hogy ügyintézés alatt. Ezt így szerintetek elfogadják?
2018. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elfogják fogadni ne aggódjatok. Egész egyetem alatt diákhiteles voltam. Az már ott van a rendszerbe, csak még idő míg feldolgozzák
2018. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!