Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki Kossuth Lajos Pesterzsé...

Valaki Kossuth Lajos Pesterzsébeti gimmnáziumról illetve a Weörös Sándor IX. Kerületi Budapesti gimmnáziumról mostani vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség milyen nehéz ott tanulni és milyen nehéz bekerülni?

2018. aug. 13. 17:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2018. szept. 11. 20:41
 12/15 Fancsi410 válasza:
Nem a hangszálakról tanultunk, hanem a nyelvtan/irodalom alapjairól. De nem ilyen megközelítésből. :D
2018. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg még a

Leövey-t

2018. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Leövey Gimit
2018. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Én Kossuthos vagyok és életem egyik legjobb döntése volt, hogy ide jöttem és ezt az időszakot nevezhetem eddigi életem legjobb időszakának. Imádom a közösséget a tanárok is jók. Vannak igencsak érdekes tanárok, de hol nincsenek? 😂 Az biztos, hogy nagyon jól megtanítanak mindenre. A tanulás mennyisége nyilván sok és kemény, de abszolút teljesíthető és akármilyen irányba is szeretnél majd továbbmenni az szinte biztos hogyha rendesen tanulsz a Kossuthban felvesznek utána bárhova. Nyelvvizsga is egy alap, hogy megvan, de általában minimum kettő lesz a diákoknak vagy felsőfokú. Szóval én nagyon ajánlom mert imádom és Kossuthosnak lenni nagyon jó.
2018. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!