Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai villamosmérnök BSc...

Óbudai villamosmérnök BSc levelezőn?

Figyelt kérdés
Van olyan aki ott tanul, esetleg már elvégezte? Mennyire van értelme ott a levelezőnek?

2018. aug. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha dolgozol, de mellette tanulni is szeretnél, akkor szerintem van értelme.
2018. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
61%

1. Szopni fogsz.

2. Igen, van értelme. Villamosmérnök leszel.

3. Ha már van iparági tapasztalatod, és dolgozol, akkor hibátlan.

4. Szopni fogsz (ja, ezt már írtam).

2018. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen választ, ami a levelező (as opposed to nappali) oktatás jellemzőire vonatkozik, én is akartam írni, de úgy láttam figyelmesen olvasva, hogy a kérdés az volt, hogy pont az ÓE-n mennyire van értelme a levelezőnek.


Bár ez az "ott" azt feltételezné, hogy hallott valami olyant, mint például az ÓE-n csak a nappalisoknak elegendő szék van, a levelezőn állva kell jegyzetelni, vagy hogy levelezőn azok a tanárok tanítanak, akiknek a feleségét egy levelezőn végzett szerette el, vagy a mellékhelyiségekbe csak (nappalis) diákigazolvánnyal lehet bemenni stb.

2018. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nincsenek rossz híreim a kandós levelező felől, nem volt célom az "ott"-tal negatív kontextusba helyezni a képzést. Szimplán célirányosan a Kandó érdekelne.


Ui.: Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. aug. 29. 20:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Estádio de Felchú!


Személyes tapasztalatok? :)

2018. aug. 29. 20:57
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%

Nem, én a BME-n szoptam.

De a haverok, akik ÓE-re jártak, szintén szoptak.

2018. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!