Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 408 érettségi és mínusz 8...

408 érettségi és mínusz 8 szociális ponttal mennyi esély van bekerülni a Schönherz kollégiumba BME-VIK-es gólyaként?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nem valami sok.

2018. aug. 21. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. Tanulmányi alapon legalább 440-450 pont kell, de lehet hogy több.


Amúgy mi az a minusz8 szociális pont, hogy jött ki?

2018. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki lett töltve a szociális pályázat és mindent összesítve jött ki ennyire(valószínű a jövedelmek miatt a háztartásban).
2018. aug. 21. 09:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát már csak az a kérdés,hogy szociálisan van-e esély?
2018. aug. 21. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Utánanéztem neked, mondjuk a TJSZ-t te is megtalálhattad volna...


[link]


A táblázat szerint nektek az egy főre jutó nettő havi jövedelem 86400 Ft.


Hát ennyire nyílván nem adnak kolit, mert simán futja albérletre is... A szociális alapú kollégium azoknak lett kitalálva, akik a lakhatást másképp nem tudnák megoldani.


Még van másfél hét, addig keressetek albérletet, ha messze laksz. Van külön olyan honlap, ahol bme-s egyetemistáknak hirdetik. Ki szoktak venni 2-en, 3-an egy lakást.Ha a távolság nem túl nagy (<50 km) akkor persze a napi ingázás is megoldható.


Remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon!:) Már eddig is kerestünk albérletet csak akkor majd most mondjuk a főbérlőnek biztosra.Bár nekem is mindenki mondta,hogy esélytelen.
2018. aug. 21. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Tavaly 430 pont volt tisztán tanulmányi alapon a felvételi ponthatár, idén várhatóan magasabb lesz. -8 ponttal nem vesznek fel. Szóval kizárt sajnos, hogy bejutsz :(
2018. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az van,hogy ha mínuszban vagyok szociálisan tuti nem jutok be?
2018. aug. 21. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Hát persze. Szociálisan +30, +40 pontnak kéne lennie.
2018. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!