Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-SEK! Mennyire nehéz...

BGE-SEK! Mennyire nehéz bekerülni a Budapesti Gazdasági Egyetemre?

Figyelt kérdés

Hányas tanulmányi átlaggal kerültetek be erre az egyetemre? (állami, önköltséges forma egyaránt érdekel) Valamint milyen szintű, milyen nyelvű nyelvvizsgátok van?


Nagyon tetszik ez az intézmény, jelen pillanatban ide szeretnék menni továbbtanulni.



2018. aug. 23. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Én a bme re jártam 4.8 as átlagom volt kituno érettségivel angol német középfokú nyelvvizsgával villamosmérnök szak

Ismerosom 4es el bekerült a gazdaságira

2018. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha annyira nem veszed a fáradtságot, hogy megnézd a felvi.hu oldalon az ottani szakokon a minimális pontszámhatárt, és fel se mész az iskola oldalára, ahol szakonként le van írva, hogy melyikhez milyen nyelvvizsga kell, vagy nem akarod eléggé, vagy rohadtul lusta vagy, vagy nem vagy egyetemre való, mert ezt bizony simán meg tudnád oldani egyedül is.
2018. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Képzeld, hónapok óta a felvi.hu-t bújom, igenis tudom, hogy 440-460 pont kell az állami formához. Már van is egy középfokú angol nyelvvizsgám, tudom, hogy egy a minimum. Csak tudod, 99%-osra szeretném biztosítani a helyemet oda, ezért szeretném tudni hogy hány darab nyelvvizsga kellene ahhoz, hogy bekerüljek. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Azt pedig kikérem magamnak hogy lusta vagyok...

2018. aug. 23. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

#1

és kit érdekel, hogy neked mid van? neked valamilyen felsőbbrendűség kényszered van vagy mi?

2018. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem könnyű bekerülni a gazdasági szakokra, de szerencsére két jónevű intézmény is megelőzi presztizsben és színvonalban is (BCE, ELTE), sőt még lehet, hogy a BME-t is előrébb sorolhatjuk, így biztos lehetsz benne, hogy nem az élvonallal kell a bekerülésért versengened.
2018. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. Valaszolo

Szerintem inkább neked van kissebségi komplexusod :)

2018. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nagyon erős komplexusod lehet ha azon ennyire kiakadsz hogy elvégeztem egy egyetemet ;)
2018. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy talán neked nem sikerült elvégezni ?

Nem csodálom

2018. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!