Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 9. osztály végén nyelvvizsg...

Ha 9. osztály végén nyelvvizsgázok C1-re, akkor utána nem kell bejárnom órákra?

Figyelt kérdés
Elvileg érettségire tanulnánk meg C1-es szintre, viszont ha én már 9. osztály végén (nyáron) leteszem, akkor onnantól kezdve nem kell bemennem órákra?

2018. aug. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem... Honnan jott neked ez? Erettsegire keszit fel a gimi nem a nyelvvizsgara. Senkit nem fog erdekelni, hogy van-e mar nyelvvizsgad.
2018. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De. Tegyél osztályozó vizsgákat és akkor nem kell bejárni.
2018. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor hagyhatsz ki orat, ha eloerettsegizel angolbol, de arra csak az erettsegi elott egy evvel lesz lehetoseged.
2018. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. aug. 24. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez érdekes. Barátnőmnek volt C1-e tizedik osztályban és nem kellett bejárnia órákra...minek kellene ott ülnöd? Szerintem ezt tanára válogatja, hogy mennyire jófej.
2018. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Be kell járnod (egyébként nem feleslegesen, legalább "karban tartja" az angolod meg ha már egy ilyen szinten van az angol csoportod, könnyebben lehet kreatív, érdekes feladatokat csinálni, pld. mi sok ppt-t csinálunk, volt aki a halálbüntetésről és volt aki furcsa guiness rekordokról, biztos találsz ottani barátokat akikkel tudsz óra előtt/után dumálni, továbbá mindig van feljebb, mindig lehet újakat tanulni, anyanyelvi vizsgára készülni stb.)

10.-ben előre hozott érettségi után nem kell bejárnod 11.-ben (12.-ben meg alapból nincs is), mindig vannak akik 10.-ben megcsinálják, 9.-ben ez nem annyira szokás, de biztos meglehet oldani. Viszont heti 4-5 alkalommal egyedül ülni a folyosón, nem tudom, szerintem érdemes várnod ezzel 10.-re, de ahogy érzed.

2018. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején "nem kell bejárnod"-ot akartam és utána, hogy de azért nem felesleges dolog bejárnod :D
2018. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!