Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a 7. Év végén nyelvtan-irod...

Ha a 7. Év végén nyelvtan-irodalomból 5, angol, töri 4-es és a matek 3-as akkor van még esélyem bejutni egy átlagos gimibe?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, ez nem annyira rossz, a matekot igyekezd feltornászni.
2018. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi hetedikben kezdtünk fizikát tanulni, és a tanárunk egyszerűen szörnyű volt. Jogtalanul osztályozott, lehúzta az átlagunkat, fel is jelentették többen a suliból ezért (is.) Abban az évben semmit nem tanultam, de még órán sem figyeltem, ez meglátszott az átlagomon is, 4,1-2 volt, fizika kettessel. Ez eléggé letört, mivel jó gimibe akartam bekerülni (eredetileg egy 'elitgimibe', ami az ország 30 legjobb iskolái közt van, de így már konkrétan semmi esélyt nem láttam rá). Nyolcadikban már fogjuk rá, hogy tanultam, majdnem kitűnő lettem félévkor, aztán írtam egy egész jó felvételit, és bekerültem abba a gimibe, ahova eredetileg is szerettem volna. Az egyik barátomat pedig, aki 8 évig színötös volt, aztán írt egy 48 pontos felvételit, alig vették fel valahova. Persze hogy van rá esélyed, sőt, csak gyúrj rá a felvételire, meg a szóbelikre, mert tényleg iszonyúan számít. Sok sikert! :))
2018. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!