Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki felnőttként...

Van itt olyan, aki felnőttként (30-40 évesként) munka mellett nappalira jár (t) főiskolára/ egyetemre?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt megoldani? Tapasztalatok?

2018. aug. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

28 voltam, mikor Bp-n a fősulit kezdtem, plusz másfél év szakirányú utána, lányom akkor ment elsőbe... Zalából jártam fel, és volt, hogy egy hónapban 8-10 nap volt, teljesen összevissza.

Most 42 vagyok, és kezdem a másikat, de ezt már a lakóhelyemen.

Mivel szeretek tanulni, sokkal frissebb vagyok ilyenkor, mint amikor csak munka és család van :)

2018. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt az órámon egy ilyen fazon egyszer.


Negyedévben kitettem a szűrét, mert az órákon alig jelent meg, akkor is blackberryzett meg a laptopját nyomkodta. Azután panaszkodott hogy de ő milyen fontos ember, és komoly munkahelye van.


Pechje volt, mert nem igazán hatott meg. Így repült.

2018. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

#2: Szar lehet irigykedni a 150 nettóddal. Árad belőled a kiegyensúlyozottság. Meseírásból talán jobban megélnél.



Kérdező, szerintem nappalira nem lehet, hiszen az majdnem mindennapi bejárást jelent. Levelező vagy esti szokott a nyerő lenni munka mellett. Azzal nincs gond.

2018. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:


1/ Ezt erősen benézted, mivel már akkor is menedzser voltam Magyarország egyik legnagyobb multijánál, csak hobbiból tanítottam. Ma meg aztán pláne.


2/ Valóban kiegyensúlyozott vagyok, szeretem amiket csinálok nagyon. :)


3/ Még ha csak 150 ezret keres is egy egyetemi oktató, akkor is megérdemli a tiszteletet. Gusztustalan csak azért lenézni egyetemi tanárokat, mert a magyar állam nem fizeti meg őket rendesen.

2018. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
0%
Szerinetm nappalira 35 éves korig lehet beiratkozni.
2018. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!