Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre nem iratkoztam be,...

Egyetemre nem iratkoztam be, ez hogy megy? (Lenn)

Figyelt kérdés
Helló! Tavaly felvettek egyetemre államira de nem kezdtem mert rájöttem mást akarok, most felvettek önköltségesre de személyes okok miatt nem tudtam kezdeni. Ilyenkor kell valamit fizetnem? Valamint tudok jövőre jelentkezni?

2018. aug. 28. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell semmit sem fizetni. És tudsz jelentkezni jövőre.
2018. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az sem baj hogy csináltam Neptunt? Mert úgy volt teljesen utolsó pillanatig, hogy tudok menni de sajnos másik városban van és sok minden közbejött. Viszont neptunon nem csináltam/adtam meg semmit és írtam az egyetemnek is de még nem írtak vissza sajnos.
2018. aug. 28. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem probléma, mert ha nem jelensz meg a beiratkozáson, akkor olyan mintha nem is jelentkeztél volna.

De jó, hogy írtál az egyetemnek.

2018. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak hiába írtam múlthéten, még választ nem kaptam.:( Köszi a választ egyébként!
2018. aug. 28. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nincs mit! :)
2018. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a beiratkozáson nem jelensz meg akkor nem válsz az egyetem hallgatójává, szóval semmit nem kell csinálnod.
2018. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"írtam az egyetemnek" ez mit jelent pontosan?


Leginkább a tanulmányi ügyintéződet derítsd ki, aki az adott szakért felelős, és neki írj egy emailt.

2018. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!