Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy rengeteg...

Normális, hogy rengeteg cuccom van a koliba?

Figyelt kérdés
1 utazótáskám csak törölközőkkel meg ágyneművel van tele. Van két nagy műanyag kosaram is mindenféle aprósággal, nyilván 2 bőrönd ruháknak meg ezen kívül egy regiment szatyor. Ez amúgy normális?
2018. aug. 29. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Kollégista osztálytársaim valahogy beférnek egyetlen egy bőröndbe. Ráadásul lányok.
2018. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
75%
sok kolesztarsam szobajaban elborzadtam hogy mennyi kacatuk van. Xarra dekoralt szoba, fali fuggony, 500 koromlakk, 30 konyv(nem sulis) es nem ertem minek, ha hetvegente ugy is hazamennek. En mindig csak azt vittem ami kellett, ev elejen bevittem sok ruhat, es ev vege fele mar nem vittem , hanem elhasznaltam a maradekot igy csak egy heti szennyessel kellett szamolni ruhak teren
2018. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányként 1 nagy bőröndbe befért az összes ruhám, téli nyári együtt. Egy cucctáskában volt az ágyneműm és a törölközők. Vittem saját paplant és párnát is, a kolis no comment volt. + 1 nagy dobozban a tisztálkodószerek, mosószer, hajszárító, vízforraló, fazekak, (szoktam főzni, nem dísznek a polcra). 4 évig jól elvoltam ennyi cuccal. Tapasztalatom szerint a gólyák rengeteg szirszart bepakolnak, később meg nem győzik hazahordani.

Ha hetente hazajársz, elég pl 1 törölköző, és nem kell csere ágynemű sem.

2018. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"1 utazótáskám csak törölközőkkel meg ágyneművel van tele." - Most vagy a bőrönd nagyon kicsi vagy indokolatlanul sok törölközőt és ágyneműt viszel:D


Amúgy a kolesz szoba méretétől függ, hogy normális-e. Ha nem túl nagy a szoba és lesznek szobatársaid, akkor számolj azzal, hogy nem nagyon fogsz tudni mit hova pakolni (ergo felesleges vinni).

2018. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
(Már eleve az üres utazótáskát, két műanyag kosarat, 2 bőröndöt is el kell rakni valahova, ha sikerül egyáltalán kipakolni mindent)
2018. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudok hetente hazajárni (kb.5 órás az út ha rögtön van átszállás), ezért ennyi a cucc. Az utazótáska kicsi, nem bőröndméretű, inkább egy nagyobb sporttáska. A műanyagkosárban nem szirszarok vannak, hanem tisztálkodószerek meg főzéshez cuccok és kaja. Én is soknak tartom, és ha nem kocsival mennénk már rég kiszelektáltam volna, de anyukám meg nagyiék még így is csak sózzák rám a dolgokat. Remélem, a helyszínen meglátják, hogy sok a felesleges cucc, de szerintük mindenki ennyivel jön... na mindegy, remélem, tényleg hazajöhet egy pár csomag.
2018. aug. 29. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Én holnap költözöm, sose laktam még koliban...Sok cuccom lesz, dehát ez van :D Kell a főzős, az ágynemű, a ruhák, mosószer, stb. Vásárlás közben úgy éreztem, mintha egy teljes háztartást kellene megvennünk, annyi mindenre van szükség.

Ha valami végül nem kell, majd szépen lassan hazahozom.

(csak ne röhögjenek nagyon, amikor megjön a gólya felpakolva, mint a málhás szamár...)

2018. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül, hogy valaki hogy fér el 1 bőröndben, azt nem értem. Középiskolai koleszban értelemszerűen nekem sem volt ennyi, ha valaki ezzel keveri. Én is forgóban hoztam el a ruhákat/cipőket szezon szerint, és az úgy már tényleg nagyjából 1 bőrönd volt. De ez már egyetem, és oké, hogy sok amit felsoroltam, de az 1 bőrönd túlzás szerintem.
2018. aug. 29. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én egyetemi koleszban lakom, és nem is ismerek olyat, akinek több, mint egy nagy bőrönd cucca van. :D
2018. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!