Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy rengeteg...

Normális, hogy rengeteg cuccom van a koliba?

Figyelt kérdés
1 utazótáskám csak törölközőkkel meg ágyneművel van tele. Van két nagy műanyag kosaram is mindenféle aprósággal, nyilván 2 bőrönd ruháknak meg ezen kívül egy regiment szatyor. Ez amúgy normális?
2018. aug. 29. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 2012-ben egy hátizsákkal és egy utazótáskàval mentem beköltözni. Hidd el, el lehet férni, csak akarni kell:D
2018. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy csinálják/csináljátok, szóval eskü minden tiszteletem a tiétek. Annyi vigasztal, hogy most lecsekkoltam újra a dolgaim, és nagyon sok elhasználódó is van közte (kaják, kávé, mosó- és tisztálkodószerek, wc papír stb.) Próbálok még a ruhán is szelektálni, de nekem úgysem lesz 1 bőrönd. :/
2018. aug. 29. 17:47
 13/14 anonim ***** válasza:

Én már nagyon rég voltam kolis és én fiú vagyok, de nekem sem volt sok cuccom. A ruhák egy jól megtömött közepes méretű utazótáskába elfértek (én hetente hazajártam, így szezonváltáskor cseréltem a ruháimat). Ezen kívül nem sok dolgom volt: egy pohár, egy bögre, tányér, minden evőeszközből egy, tisztálkodási szerekből is csak annyi, amennyit mondjuk egy kirándulásra vinnék. Ha ezen kívül valami hiányzott, akkor elhoztam hétvégén.

Viszont volt olyan szobatársam, aki nem volt autójuk, így egy szál hátizsákkal költözött ki-be és valahogy megoldotta. Én sem értettem, hogy. :D

2018. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is sok cuccom van. Az egy táskányi törülközőt viszont túlzásnak érzem. Ha nem jársz olyan gyakran haza bent is mosnod kell, ilyenkor az ágyneműhuzatot törölközőt is bedobod és kész. Nekem csak egy váltásom van mindkettőből.

A bőröndöt viszont felejtsd el. Ha csak nem pakolod ki rögtön és küldöd haza üresen akkor fölösleges. Én nagyáruházak óriásszatyrába raktam a ruháimat, kilapítva ágyneműtartóban elfér, minimális helyet foglal el.


Nem megyek haza mindenhétvégén, szeretem, hogy itt van szinte minden ruhám ami kellhet.

2018. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!