Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kérdés! :D Várjátok már a...

A kérdés! :D Várjátok már a sulit?

Figyelt kérdés
10-be megyek, első 2 héten be leszek zsongva a sulitól, aztán már számolok vissza az őszi szünetig. :D

2018. aug. 29. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nagyon hiányzik...mint léggömbárusnak a nyílzápor...
2018. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Júliusban vártam, most meg rimánkodok, bár július lenne :D
2018. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amnyira hiányzik, mint ablakos tótnak a hanyattesés =》reagálva az első válaszolóra.


Viccen kívül, Nem tudom egyetemistaként ér-e válaszolni. Én moat spec. annyira nem várom. Jön majd nyelvvizsga, szakdolgozat, kollégium, stb. Május közepén tudtam le ugyanis gyak.jegyesek voltak a tárgyaink. Szóval úgy 3 hónappal visszapörgetném az időt.


Gimnazistaként viszont általában valahogy vártam. Nem is tudom miért. Pedig ott mindennapos felelések dogák, kötött órarend stb. Egyetemen ilyenek meg nincsenek. Bár lehet az idő szépíti a múltat :)


20F

2018. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetemistaként válaszolok, és csak azért várom, mert végre nem melóban kell majd haldokolnom. Viszont így nagyon várom. XD

Kellően kimaxolom a melót, vasárnap még nagyban műszakolok, hétfőn meg mehetek nyolcra előadásra. :D

Aztán valószínűleg 1-2 hét és indul a pánikolás, mert én is idén szakdogázok, és még fasorban sem vagyok vele...

2018. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon 😁

Sokat szeretnék javítani, és nagyon hiányzik egy osztálytársam, akivel nem tudtam találkozni nyáron 😢

Meg valahogy nekem a nyári szünet mindig cseszettül hosszúnak tűnt 😅😅

2018. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Én meg msc utolsó évet kezdem meg...:D nem tudom nehéz lesz egyetem nélkül :( amúgy lányok ha gondoljátok írjatok :)
2018. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor sok sikert, élményeket, nevetést meg minden jót kívánok mindenkinek erre a tanévre is! :D
2018. aug. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!