Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozatos egyetemistá...

Levelező tagozatos egyetemisták, hogy oldjátok meg az étkezést, mennyit/mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nàlunk van büfé. Így max 2-3 szendvicset, vagy péksüteményt viszek.
2018. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mivel rendszeresen tornázom és számolom a kajámat, ez nem befolyásolja az életem. Ugyanúgy előre elkészítek mindent és dobozban viszem magammal. 5 étkezéshez való dobozom van egy napra, nem bízom a véletlenre, hogy mit tudok enni vagy inni.
2018. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
néztem az órarendemet és regggel 8-tól este 6ig bent leszek, nem lesz ebéd időm, este meg már nem tudnék ebédet enni, pedíg vinnék ha lenne rá lehetőségem...
2018. aug. 19. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én is levelezős vagyok, nincs olyan, hogy órák hosszat nincs szünet. Min. 1.5-2 óránként van, én akkor eszem meg, dobozból. Lehet kifogásokat keresni és lehet megoldásokat, rajtad múlik. Én nem eszem péksüteményt egész nap, hogy aztán hazavágjam a heti fejlődésem vele. Dobozolok olyat, amit nem kell melegíteni, mert hidegen is finom és megeszem a szünetben. Felnőtt ember 10-15 perc alatt meg tud ebédelni, ha akar. Rajtad áll.
2018. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam levelezős, de volt valamennyi rálátásom. Általában egyben tartják az órákat, tehát mondjuk, ha van két órád egy tárgyból, akkor az 1.5 egyben, és utána fél óra szünet.
2018. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!