Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hány orátok. Van egy...

Nektek hány orátok. Van egy héten?

Figyelt kérdés

Most vagyok tizedikes, 38 órám van,2 nulladikkal amiből az egyik úszás. Erre még rájön 2 plussz tesi, egy zongora és egy magánének,szóval lényegében 43 órám van

Azt hiszem közel állok a mentális összeomláshoz. Nálatok is ilyen rossz a helyzet?



#óra #lány #iskola #a magyar oktatási rendszer egy kalap sz#r
2018. szept. 3. 21:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A szolfézst kihagytam,csak úgy 43. Elírásokért pedig bocsi , fáradt vagyok.
2018. szept. 3. 21:07
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi órám lett volna, akkor nem vállaltam volna be még plussz órákat. És fakt-ra sem jártam soha, mert felesleges ott ülni délutén, mikor az ember agya úgy sem fog már. Úgyhogy nem volt ennyi órám, mégis van 2 diplomám és a szakmába dolgozom, szóval örülök, hogy nem is hajtottam halálra magam.
2018. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt kérdezném meg, hogy a külön órákat te akarod vagy annyira életbe vágóan fontos, hogy ebben képzeled a jövőd? Ha nem akarsz kiégni már az első héten, amelyiket nem csinálod szívesen( gondolok a zongora és énekóra) akkor azt hanyagold egy ideig. Így több időd lesz mindenre és nem fogsz azon kattogni, hogy mit is csinálj.

2018. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok végzős, 32 órám van faktokkal együtt

Tavaly még jártam külön zongorára is, de mostmár nem fér bele.

Van plusz egy másfél órás táncpróbám szalagavatóra, heti minimum egy zumba óra, és várhatóan biosz és kémia faktból is lesz külön szakkör.. szóval elég gázos ez is :D

2018. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem a zongora és az enek az eletem. Hamarabb fogom ellógni a Móricz Zsigmomd bemi életét tanulmányozó irodalom órát mint ezeket. A szolfézst le mondjuk,azt már eldöntöttük.
2018. szept. 3. 21:23
 6/16 A kérdező kommentje:
*lemondjuk
2018. szept. 3. 21:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek számolod bele?

Ha az az életed, az nem kimerít, hanem feltölt.


Nekem kilencedikben 41 órám volt üresben.

Plusz akkor még jártam hétfőn és szerdán edzésekre, fél héttől nyolcig.

Persze pont keddenk és csütörtökön volt sok órám.

Utána persze csökkentek az óraszámok, 12.-ben a próbákat leszámolva 24 órám volt hetente.

De akkor már csak telefonozni jártam be a suliba.

Most kezdtem az OE-n, nem vészes az órarend, de belenéztem a Digitális technika I. (vagy mi a fene) tárgyba, már attól kettéállt a fülem.


Szelektáld, hogy melyik tárgy érdekel, melyik nem, másképpen valóban nem lehet kibírni ép ésszel.

Azt meg nem hiszem, hogy ennyi tanulás/különóra mellett a szüleid minden tantárgyból elvárnák a négyes/ötös teljesítményt...


A 10. osztály még egyáltalán nem számít bele a pontjaidba (annál a tantárgynál számít, amiből kilépőt tesztek).

11.-ig gondolkozz, hogy miféle szakmák érdekelnek a legjobban.


18F

2018. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért mert a kerdes kiírása utan beszéltem anyával. Es azon kívül,hogy ezek a kedvenc hobbijaim,igenis kimerítő naponta 1-2 órat gyakorolni,meg délutánonként bejárni. De azért köszi a tanácsot.
2018. szept. 4. 16:15
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne sajnáltasd magad.

Én is 10.es vagyok, 35 óra dupla énekkar, dupla tömegsport, de nem vészes.

Miért vagy olyan suliban ahol van úszás ha nem tetszik?

2018. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocsmá,de annyit sajnáltatom magam amennyit akarom. Élőben mindig erősnek kell mutatnom magam,szoval nem akarok eloben panaszkodni senkinek. Egy kis együttérzést vartam,es meg is kaptam par embertől. Mellesleg zenei suliba járok, franc se tudta hogy korán reggel kell úszni.

Bírom hogyha valaki kiír egy kérdést ,letört állapotban,akkor néhányan csak annyit tudnak mondani hogy "ne sajnáltasd magad". Nem vagy te senki hogy ezt megmondd nekem, és igazán nem fogom fel miért kell belerúgni egy emberbe aki éppen a földön van. Ezt valahogy sosem fogom megerteni.

2018. szept. 4. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!