Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME n aktiv felevre meddig...

BME n aktiv felevre meddig lehet még bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Be coltam jelentkezve csak tegnap (09.03) atraktak passzivra neptun ugyintezo altal talan mert tartozdal jelentkeztem be aktivra nem tudom. Tantargyaimat meg nem toroltek neptunban viszont nem tudok rajtuj hivatalosan resztveni akar tesi akar gyakorlat.

2018. szept. 4. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizesd be minél előbb a tartozást. Én ezt találtam. [link]
2018. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 16-ig a 102/1-es kérvénnyel. Előtte be kell fizetned a tartozásod és további 5500 Ft-ot kell biztosítanod a kérvény beadásához.
2018. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem fizetem be ugy nem lehet megoldani?
2018. szept. 4. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha van lejárt határidejű tartozásod, akkor nem jelentkezhetsz be aktív félévre semmilyen módon. Beadhatod a kérvényt, de el fogják utasítani. Ez benne van a TVSZ-ben is, most nem keresem ki, hogy hol.
2018. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!