Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti vettetek fel mar elso...

Ti vettetek fel mar elso felevre valami szabadon valaszthato targyat?

Figyelt kérdés

Mérnök infon vagyok es elegge erdekel a halozat, es latok ilyen targyat, hogy "felho szolgaltatas"

Nem irjak hogy barmi elofeltetel kene hozza de a minta tervben csak az utolso 3 felevre vannak beieva szabadon valaszthatoak, ti vettetek fel mar elso felevben?


2018. aug. 24. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az első kettőben nem. Most kezdem majd a harmadikat, most kettőt fogok.

Az elején inkább csak a kötelezőkre koncentráltam. És jó döntés volt utólag, ugyanis így másoktól hozzájutottam hasznos infókhoz, hogy mit érdemes felvenni, és mit nem.

Mondjuk nálunk csak 10 kredit kell szabadon választottakból, ez 4-5 tárgyból megvan.

2018. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja en is ezen filozok mert 7 targyam van elso felevre...
2018. aug. 24. 07:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Én annó fősulis koromban (10 éve végeztem) elkövettem azt a nagy hibát, hogy 2. év végére gyakorlatilag elfogytak a felvehető tárgyaim (sőt, a végzéshez feltételül szabott 2 nagyszigorlatom is megvolt - nyelvészet, irodalom), úgyhogy utolsó évre gyakorlatilag alig maradt tárgyam, csak ilyen fakultatívakat vettem fel tömegesen, mint olaszt civilizáció, olasz maffiatörténet, a maffia és az aktuálpolitika összefonódásai, stb.


(Nem, nem tettek el - azóta sem - láb alól, és igen, még élek.)

2018. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, az első évben koncentrálj a kötelezőkre, mert nagyon nehéz lesz az is...
2018. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem fel, kettőt is. 3. Félévben le is tudtam a kötelező szabadon választható krediteket. Nekem 5. félévben 9 tárgyam is lesz, úgyhogy jobb az elején letudni. (GAMF)
2018. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi valaszokat
2018. aug. 24. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Most készülök MSc-re, és szerintem u.azt a "taktikát" fogom alkalmazni, mint a korábban hozzászólók jó része. Nekem sokkal könnyebb volt első félévben csak a kötelezőket csinálni, belerázódni az egyetembe, a vizsgaidőszakba, plusz tárgyak nélkül. Aztán idővel úgyis kapod az infót, hogy milyen szabválokat meg tesit (ha kell) érdemes felvenni. :)
2018. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2018. aug. 24. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!