Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha már felvettem...

Mi történik, ha már felvettem a Neptunban a tárgyakat, viszont mégsem iratkozok be?

Figyelt kérdés
Nem az első helyre vettek fel és jövőre megint jelentkezni akarok!

2018. szept. 5. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem nagyon értem. A beiratkozás már augusztusban lemegy, tárgyfelvétel pedig utána van szeptemberben.
2018. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A héten lesz a beiratkozás.A tárgyfelvétel már a héten megkezdődött
2018. szept. 5. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Melyik egyetem ez? Egyébként akkor ezt ott kell megkérdezned, menj a tanulmányi osztályra.
2018. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

BGE

Nem akarok beiratkozni.Egy évre elmegyek dolgozni és jövöre jelentkezek ahova idén nem vettek fel.

A felvett tárgyakat még le lehet adni,nem?

2018. szept. 5. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De akkor automatikusan nem kezdődik meg a félévem sem,igaz?

Vagy a Neptunt nem kell törölni?

Kell bármit intéznem vagy elég ha nem veszek fel semmit és nem megyek el beiratkozni?

2018. szept. 5. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég ha nem mész el beiratkozni (de ezt azt hiszem a levélbe is leírják, amit postáztak, hogy felvettek). Automatikusan törölnek a hallgatói névsorból, hiszen nem írtad alá a hallgatói szerződést.


Egyébként nekem az Óbudai Egyetemen ma volt a beiratkozás, a Neptunban meg már 1 hónapja veszegetik fel nekem a tárgyakat az ügyintézők.

2018. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!