Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menyire nehéz a műszaki...

Menyire nehéz a műszaki menedzser szak?

Figyelt kérdés
Matek fakt nélkül milyen esélyem vannak? Deriválást integrálást menyire tanítják érthetően? Úgy hogy fogalmam sincs mi az a deriválás és integrálás meg lehet tanulni egyetemen?

2018. szept. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A műszaki menedzser a legkönnyebb műszaki szak.

És igen, a legtöbben egyetemen tanulnak meg integrálni, meg deriválni (bár az egyik tanárom szerint deriválni egy ló is tud, integrálni már művészet), én se tanultam korábban soha. Tény, analízis 2-n általában nagy a szóródás, nekünk 158 hallgatóból 61-nek sikerült.

2018. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, melyik egyetem. A BME-n minden analízis szinte teljesen megegyezik, a gazdasági és a műszaki képzéseken is. Én gazdasági szakra jártam, középfokú matek érettségim volt, plusz 1 év kihagyásom, simán meglett az A1 és az A2 is. Nem tudom most mi megy a középiskolákban, de mi deriválni teljesen megtanultunk, és az integrálásba is belekezdtünk, heti 3 matekon. Ha mást nem, érettségi után nyáron nézz utána, a deriválás nagyon egyszerű. Az integrálással lehetnek majd gondjaid, de egy magántanárral szerintem menni fog.
2018. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
A muszaki menedzser nem muszaki, hanem gazdasagi szak. Legyszi ne keverjuk a szart az etellel. Egyebkent ezeket 0 rol tanitjak, szoval tanulhato.
2018. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
#3: ahhoz képest jóval több helyen indítják a műszaki karokon, mint a gazdaságin. ;)
2018. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Adott egyetem mindközül legkönnyebb műszaki szakja, aki egy műszaki menedzser szakot nem tud kirázni a kisujjából az szimplán nem való műszaki pályára diplomás szinten
2018. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Legkönnyebb műszaki képzés. Ennek megfelelően az elhelyezkedési lehetőségek is sokkal rosszabbak.

Ha már megcsináltál egy tisztességes mérnöki szakot, utána érdemes lehet egy ilyet is végigcsinálni.

Bár akkor már egy gazdasági menedzseres képzés hasznosabb lehet.

2018. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!