Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kulfoldi diplomaval Magyarorsz...

Patkóka kérdése:

Kulfoldi diplomaval Magyarorszagon lehet ervenyesulni?

Figyelt kérdés

Arrol szeretnek erdeklodni, hogy egy kulfoldon(Skociaban) szerzett diplomaval, mennyire lehet ervenyesulni Magyarorszagon?

El lehet vele helyezkedni abban a korben akit tanultal vagy pedig ujra le kell diplomazni Magyarorszagon hozza?



2018. szept. 9. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha EU-konform a diploma, azt kell kell fogadják a melóhelyen.
2018. szept. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bolognai rendszer. Nem kell újra diplomáznod, mert a papírod Magyarországon ugyanannyit ér. (Sőt, én egy külföldi diplomás munkavállalónak jobban is örülnék munkáltatóként, mert nem ezekre a semmitérő magolós magyar egyetemekre járt.)


De ez a diplomádtól is függ. Feltételezem Ba/BSc, vagy esetleg Ma/MSc a végzettséged? A szaktól is függ. Nyilván más a helyzete egy informatikusnak vagy mint egy bölcsésznek.

2018. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Media, Televizo szakot tanulok azon belul is inkabb a musorvezetoi reszleg fele hajlok, szoval remenykedem benne. Igazabol azert is mert eleg jo es neves egyetem szoval el kene fogadni szerintem, de ez ugye masik kerdes hogy en mit gondolok logikusnak xd
2018. szept. 10. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a képzési szint? BA/BSc? Vagy valami BTEC level 3 féle?
2018. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!