Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatikus Bsc....

Gazdaságinformatikus Bsc. -hez melyik Msc vagy másik szak lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok végezni ezen a szakon(ha minden jól megy), de már most elkezdtem gondolkozni hogyan tovább, kicsit úgy érzem mellé lőttem ezzel a szakkal és ezért muszáj kezdenem valamit. Alapszaknak nem rossz de erre muszáj építkezni, mert így önmagában kevésnek érzem, tulajdonképpen nem lettem sem informatikus sem közgazdász mert mindenből kicsit tanultunk, programozni is programoztunk kicsit aztán többit mind magamtól szedtem össze, gazdasági részéből is volt minden de egyik sem igazán mélyen. Így lassan végére gyakorlatot letudva úgy érzem mindenből tudok egy kicsit de semmit se igazán.

Gondolkoztam mérnökinfó msc, de ott meg tartok attól az már túl kemény lenne ez után, ráadásul sosem voltam az hardcore programozó mindig csak így magamnak csinálgattam dolgokat, de nem is annyira vonz a tisztán fejlesztő is pálya.

Gazdasági részből még nem tűnik rossznak a logisztikai mérnök, vagy ellátási lánc menedzsment, esetleg pénzügy/számvitel.



2018. szept. 9. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Pénzügy-számvvitel mester, és ezzel teljes értékű közgazdásszá válsz.


Mellette meg tanulj meg programozni rendesen például a Udacity vagy edX platformon, attól függően, hogy mire akarsz specializálódni.

2018. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ui: nem a levegőbe beszélek, fél tucat kollégám van, akik pontosan ezt csinálták.


Programozáshoz bőven elég egy gazdinfo BSc + alapos tudás valamiből, például alapos Java tudás (például Oracle certifikációkkal); de manapság a Udacity az igazán menő cucc (nyugatra), többet ér egy BSc+Udacity nanodegree mint e helyett egy infós mester diploma.

2018. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!